«Канікули з Пресманом» – за третій тиждень більше 300 дітей.

18.06.2018. Сьогодні учасниками найулюбленішої програми всіх школярів 139-го виборчого округу «Канікули з Пресманом» стали діти з села Красносілка Лиманського району. Ця чудова програма користується в селах Красносільської об’єднаної громади величезною популярністю. Дітлахи з нетерпінням чекають літніх канікул. Адже з перших днів літа для них приготували нові цікаві подорожі та розваги. Цього року школярі побувають на атракціонах Луна-парку та переглянуть фільми у форматі 5Д. Учасником програми може стати кожна дитина шкільного віку що мешкає в 139-му виборчому окрузі. Тож за всі роки роботи програми майже кожен школяр побувала в Одесі в цікавих подорожах, а деякі і неодноразово. Але є категорія дітей чия участь в «Канікулах з Пресманом» пріоритетна. «Це діти з багатодітних родин та відмінники навчання» ,- наголосила директор школи Наталя Михайлевич. Вона передала подяку від школярів та їх батьків народному депутату України Олександру Пресману та членам його команди.
19 06.2018. «Ми побачили місто з висоти пташиного польоту», – ділилися враженнями про поїздку школярі з селища Велика Михайлівка. Діти були в захваті. Вони не просто побували в Одесі під час своїх літніх канікул, але відмінно провели час на атракціонах Луна-парку. А ще відвідали кінотеатр , де подивилися цікавий фільм в форматі 5Д. Проте найбільше враження справило на учнів з Великої Михайлівки колесо огляду. У багатьох серце завмирало від підйому на таку висоту, з якої можна побачити не тільки морське узбережжя, а й красу панорами міста.
Пізнавальні поїздки для школярів 139-го виборчого округу, в рамках улюбленої програми, фонд «Творю добро» проводить вже шість років поспіль. Учасником програми, за правилами фонду, може стати будь-яка дитина шкільного віку незалежно від соціального статусу і матеріального достатку сім’ї. Пріоритетом користуються відмінники навчання та діти з багатодітних, незабезпечених та соціально-неблагополучних сімей. «Щасливе дитинство і рівні можливості для кожної дитини», – такий принцип роботи БФ Олександра Пресмана «Творю добро».
20.06.2018. У цей день помічник народного депутата України Олександра Пресмана Антон Муравенко зустрічав в Одесі велику групу дітей. 60 юних представників Роздільнянського району приїхали до Одеси щоб відмінно і весело провести час. На цей раз учасниками програми «Канікули з Пресманом» стали школярі з села Кучурган і юні таланти Роздільнянського центру творчості дітей та учнівської молоді.
У Кучурганській школі добре знають народного депутата України Олександра Пресмана і його благодійний фонд «Творю добро». Адже саме з допомоги цьому навчальному закладу почав свою діяльність в районі, в рамках проекту благодійного фонду «Творю добро»- «Школам округу», тоді ще депутат Одеської обласної ради Олександр Семенович Пресман. Сьогодні перелік добрих справ і допомоги, наданої благодійним фондом Кучурганській ЗОШ, займе не одну сторінку. А в улюбленій дітьми програмі «Канікули з Пресманом» учні Кучурганської ЗОШ беруть участь по кілька разів за сезон.
Фонд Олександра Пресмана «Творю добро» багато років продуктивно співпрацює і з колективом Роздільнянського ЦТДУМ. Вихованці центру, аналогів якому не багато знайдеться в Україні, регулярно беруть участь в програмі «Канікули з Пресманом». А викладачі в «Канікулах з Пресманом для дорослих». Вони не тільки подорожують на катамарані «Хаджибей», але недавно, в рамках програми, відвідали Софіївський дендропарк в Умані. Допомагає фонд і самому учбовому закладу. За рахунок коштів фонду в ЦТДУМ встановили каналізацію і провели водопровід, придбали меблі та деревообробний верстат в клас прикладної майстерності, неодноразово допомагали в придбанні офісного обладнання, костюмів для маленьких танцюристів – всього не перелічиш. Сьогодні велика група з Роздільнянського району добре розважилась на атракціонах Луна-парку та в кінотеатрі на сеансі у форматі 5Д.
21.06 2018. Бажаючих поїхати до Одеси в Роздільнянському ЦТДУМ дуже багато. Тож наступного дня, на прохання батьків вихованців центру, до Одеси вирушила додаткова група дітей з 30 осіб. Діти з Роздільної прибули до Одеси разом з групою з села Кам’янка Біляївського району. Приймати додаткові групи не в новинку для помічників народного депутата. У минулому році замість запланованих 1200 дітей в програмі взяло участь понад 2000 школярів. Ось і додаткова група з Роздільнянського ЦТДУМ чудово відпочила в Одесі. «Діти з нашого Будинку творчості працюють протягом всього року. Вони великі молодці і на різних конкурсах займали призові місця. Участь в програмі «Канікули з Пресманом» стало заохоченням за їхню працю. Ця поїздка для них особлива.
Діти дуже вдячні і завжди із задоволенням їдуть на відпочинок до Одеси », – розповіла керівник групи дітей з ЦТДУМ Віталіна Онищенко.
Чудово відпочили і школярі з села Кам’янка Біляївського району. Обидві групи від душі покаталися на атракціонах Луна-парку і побували на перегляді фільму в форматі 5Д. Прекрасна сонячна погода сприяла гарному настрою і повноцінному відпочинку. А крім яскравого сонця в цей день сяяли посмішки дітей, які були дуже задоволені поїздкою. Вони попросили передати свою подяку народному депутату України Олександру Пресману.
22.06.2018. І знову школярі з об’єднаної Красносільської громади. Додаткова група з Красносілки відпочила в Одесі. Поки діти набиралися нових вражень, каталися на атракціонах Луна-парку і в захваті дивилися фільм в форматі 5Д, в Красносільці ударними темпами триває ремонт школи. Фінансування на ремонт вдалося отримати завдяки допомозі і сприянню народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана. Народний обранець, разом з головою об’єднаної Красносільської громади і директором школи постійно контролює хід робіт. Дуже скоро, як вважає народний депутат, в Красносільці з’явиться школа європейського рівня.
«Третій тиждень« Канікул з Пресманом » побив усі рекорди відвідування. Учасниками програми стали більш як 300 школярів з усього 139-го виборчого округу », – підкреслив помічник народного депутата України Олександра Пресмана Антон Муравенко.
«Канікули з Пресманом тривають»!

Читайте також