БФ “Творю добро” продовжує знайомити жителів 139 округу зі столицею України

55 медичних працівників з Захарівського району Одеської області були запрошені на екскурсію до столиці України міста Київ. Такий подарунок до Дня медичного працівника отримали люди найгуманнішої професії від свого народного депутата Олександра Семеновича Пресмана та його благодійного фонду «Творю добро».
Поїздка дуже сподобалася медпрацівникам. На комфортабельному автобусі група прибула до Києва. Екскурсійна програма включала відвідування Києво – Печерської лаври, де медики змогли прикластися і поклонитися православним чудотворним святиням.
На прохання групи було організована і екскурсія в заповідник «Межигір’я» з відвідуванням маєтку президента- втікача Януковича. Розповідь гіда і навколишна розкіш дуже вразили медичних працівників, чия праця є щоденна боротьба за життя пацієнтів при тотальнії нестачі медикаментів та обладнання.
Візит до столиці завершився прогулянкою центральними вулицями Києва.
«Чудова поїздка. Ми відпочили і набралися яскравих вражень. Навряд чи хтось із сільських медпрацівників в змозі дозволити собі таку екскурсію. Спасибі нашому народному депутату за його турботу. Ми щороку буваємо в цікавих місцях, відпочиваємо на катамарані, відвідуємо театр. І не тільки до Дня медичного працівника, а й протягом усього року. Дякую так само за наших дітей і прекрасну добру програму «Канікули з Пресманом». Здоров’я і довголіття Вам, шановний Олександре Семеновичу! », – побажали народному обранцеві медичні працівники.

Читайте також