Фонд “Творю добро” виступив головним спонсором турніру «Yuzhny Dance Festival 2018»

Міжнародний турнір зі спортивних бальних танців «Yuzhny Dance Festival 2018» пройшов в місті Южне. Головним спонсором турніру став благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро».
Організатори турніру отримали 832 заявки від бажаючих стати учасниками престижного заходу.
У складі журі представники п’яти країн. Пишність яскравих костюмів, чудові виступи, майстерна хореографія – все це зробило конкурс справжнім святом танцю.
«Діти, це наше майбутнє, про яке треба піклуватися вже сьогодні. Саме тому вже вдруге благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро» виступив спонсором цього турніру. Сьогодні імениті майстри танцю з-за кордону дають дітям Южного майстер-класи. Ми бачимо, що дані заходи популярні в місті Южне і впевнені, що співпраця з фондом в даному напрямку буде продовжуватися», – зазначила помічник народного депутата України Олександра Пресмана Марина Орлова.

Як розповіла організатор «Yuzhny Dance Festival» Сніжана Слесаренко, фестиваль, який відзначився як кількістю учасників, так і рівнем їхньої майстерності, вдалося гідно провести за сприяння Благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро», де виховання талановитої молоді вважають найкращою інвестицією в майбутнє. Організатор конкурсу подякувала Олександру Семеновичу за системну підтримку талановитих молодих танцюристів. «Тільки допомога благодійного фонду уможливила ті безкоштовні майстер-класи знаменитих майстрів танцю, в тому числі і триразових чемпіонів світу, які отримали наші діти. Цей досвід не порівняти ні з чим. Емоції переповнюють. Спасибі Олександру Семеновичу за те, що він нас підтримав, вникнув і зрозумів наскільки це важливо для нас та наскільки це піднімає рівень турніру », – підкреслила пані Сніжана.

Учасників турніру також привітав мер міста Южне Володимир Новацький.

Читайте також