БФ Олександра Пресмана “Творю добро” зробив мешканцям міста Южне чудовий подарунок.

Напередодні свята Дня Конституції в місті Южне на центральній площі зібрались гарно вдягнені люди. Святкування пройшло дуже весело. Люди співали, танцювали, дарували один одному радісні посмішки.

В цей день фонд народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана “Творю добро” зробив мешканцям міста чудовий подарунок. Ним став  якір, як символ чудового морського міста. «Я радий можливості зробити вам такий подарунок. Якір, – символ найкращого міста в Європі.
Я не перебільшую. Южний – це найкрасивіше, молоде і, впевнений, найперспективніше місто в Європі, куди наша країна так прагне », – відзначив у виступі на урочистій церемонії, народний депутат України.

 

Він привітав южненців зі святом- 22-ю річницею прийняття Основного закону України.

«Двадцять два роки тому український парламент прийняв Основний Закон – Конституцію України. Був закладений фундамент для розвитку України, як суверенної, демократичної, соціальної та правової Держави.
Наша улюблена Батьківщина – найпрекрасніша в світі. Ніде немає такої блакиті неба і такого золота полів. Ці кольори назавжди ввібрало в себе полотнище нашого державного прапору. І немає ніде такого працьовитого і терплячого народу, як український. Український не по крові, вірі і мові, а по праву життя на цій землі, що стала матір’ю для людей різних національностей, які відчули себе синами і дочками єдиної для всіх «неньки-України».
Наш народ, як ніякий інший, гідний жити в щасті і добробуті, множачи багатства свого краю, вирощуючи рекордні врожаї, зводячи нові фабрики і заводи, відчуваючи соціальний захист, верховенство права, діючі демократичні принципи. Саме це і має гарантувати нам основний Закон нашої Держави – Конституція України.
Щиро бажаю, щоб жителі Одеської області, жителі 139-го виборчого округу, як і жителі інших регіонів України, могли і мали право щодня своєю працею примножувати національне надбання країни, забезпечуючи її безпеку та стабільний розвиток. Щоб плоди праці трудящих йшли саме на підвищення їх життєвого рівня та добробуту. У цьому запорука збереження основ державного устрою України, її економічної могутності, її суверенітету.
Нехай це свято демократії додасть Вам сил і впевненості в досягненні поставлених цілей на благо Батьківщини! Бажаю відновлення миру на нашій землі, добра та процвітання нашій Державі та всім її громадянам.
Здоров’я, щастя і благополуччя кожній родині!»,- сказав народний обранець.

Читайте також