“Канікули з Пресманом” продовжують дарувати враження дітям та дорослим.

На четвертому тижні роботи найулюбленішої школярами 139-го виборчого округу програми «Канікули з Пресманом», групи школярів з 139-го округу побували в Одесі тільки три дні поспіль. Бо 28 червня країна святкувала День Конституції України. Але групи заплановані на два останні дні тижня обов’язково відвідають Одесу найближчим часом як додаткові.

Тож  вже 25 червня до Одеси прибула велика група школярів з села Олександрівка Лиманського району.  Дітей супроводжували не тільки вчителі, але й представники батьківського комітету. І школярів і дорослих помічники народного депутата України Олександра Пресмана запросили до Луна-парку.

Від катання на атракціонах діти були в захваті. Але більш за все сподобалось школярам та дорослим колесо огляду. Не залишив нікого байдужими і перегляд фільмів у форматі 5Д.

«Наша велика і дружна сім’я школи села Олександрівка дуже вдячна Олександру Семеновичу  за цю  поїздку і чудові враження, що вона лишила по собі. Спасибі, що не забуває про нас, про дітей.
Колесо огляду   – це супер.  Ми з такої висоти побачили місто … Дякуємо за таку можливість », – відзначили представники шкільного батьківського комітету.

А вже 26 червня Одеса зустрічала дітей з Великої Михайлівки. І знову цікаві розваги в Луна-парку, цікавий фільм у форматі 5Д, сяючі посмішки дітлахів та нові чудові враження.

27 червня своїх школярів на зустріч з програмою «Канікули з Пресманом» прислав Роздільнянський район. 60 дітей з селища міського типу Лиманське радо вітали помічники народного депутата України Олександра Пресмана. Дітям дуже сподобались розваги на атракціонах, колесо огляду, чудовий фільм у форматі 5Д. Вони переказали Олександру Семеновичу свою подяку.

А всього за три дні учасниками програми стало 153 учня з 139-го виборчого округу.  Програма «Канікули з Пресманом» продовжить свою роботу і в липні.

Продовжує свою роботу й програма благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – «Канікули з Пресманом для дорослих». Кожну суботу дорослі мешканці 139-го виборчого округу вирушають в чудову морську подорож вздовж узбережжя Одеси. Цієї суботи, в останній день червня, на катамарані «Хаджибей» подорожували мешканці міста Южне, Біляївського та Лиманського районів, Суворовського району міста Одеси- всього 200 людей. Чудово провели час в компанії друзів активісти районних громад, працівники бюджетної сфери, портовики, ветерани праці. Веселі пісні, жарти, танці та невимушена атмосфера сприяли чудовому настрою. Проводжав людей традиційно народний депутат України Олександр Пресман та його помічники. 

Читайте також