БФ “Творю добро” продовжує сприяти розвитку таланту дітей.

У мальовничому містечку Болгарії, що розкинулося на березі Чорного моря, відбувся міжнародний фестиваль виконавських мистецтв «Зірки Албени». Фестиваль став справжнім феєрверком талантів, нових відкриттів і яскравих емоцій.
У фестивалі- конкурсі взяв участь і танцювальний колектив  «Позитив» з міста Южне Одеської області.

Програма фестивалю виявилася дуже насиченою. За три дні роботи були представлені ​​більш як 600 танцювальних номерів. Студія спортивного танцю «Позитив» підготувала 9 номерів (два колективних і сім сольних). Учасники колективних номерів зайняли другі і треті місця, а в сольних номерах – перші, другі і треті місця.
Основною метою фестивалю є виявлення, розкриття, допомога та сприяння розвитку таланту дітей, надання їм можливості проявити свою індивідуальність, допомогти дітям подолати страх сцени, виступаючи на змаганнях такого рівня.
«Такі поїздки допомагають юним танцюристам нарощувати досвід. Вони мріяли про участь в Міжнародному фестивалі танців, і мрія їх стала реальністю. Для них це було дуже важливо. Адже в напруженій конкурентній боротьбі в Албені змагалися ансамблі з Болгарії, Росії, Молдови та України. Така жорстка конкуренція виробляє силу волі у дітей », – зазначила керівник студії« Позитив »Юлія Білоус.

Вона висловила подяку від імені дітей і їх батьків народному депутату України Олександру Пресману та його благодійному фонду «Творю добро», який став одним із спонсорів цієї поїздки.

Читайте також