Літнє свято для працівників місцевого самоврядування 139-го виборчого округу.

Суботня подорож на катамарані «Хаджибей» для жителів 139-го виборчого округу, в рамках програми благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – «Канікули з Пресманом для дорослих», зібрала на судні представників місцевого самоврядування.

Разом з мешканцями  п’яти районів і міста Южне, в море вийшов народний депутат України Олександр Семенович Пресман. Народного депутата супроводжувала вся його команда в повному складі. Адже сьогодні на судні відзначали не тільки православне свято Іоанна Хрестителя або Іоанна Предтечі, а й «літній День місцевого самоврядування 139-го виборчого округу».

«Три  роки тому я запропонував ввести в нашому 139-му виборчому окрузі таке свято – літній  День місцевого самоврядування. Ми всі знаємо, що 7-го грудня  офіційно вітаємо всіх наших колег з цим прекрасним професійним святом. Це і моє свято, тому що я виходець з місцевого самоврядування. Вважаю, що на цих прекрасних людях сьогодні тримається вся наша Держава. Ми сьогодні говоримо про децентралізацію. Так ось, саме ці люди її і здійснюють, працюючи на місцевому рівні на благо України.  Ось уже третій рік поспіль ми разом з главами об’єднаних громад, з головами сільських рад, з керівниками районних рад та РДА в прекрасній, дружній, можна сказати, сімейній компанії  святкуємо літній  День місцевого самоврядування. Сьогодні сюди приїхало понад 200 чоловік з п’яти районів 139-го виборчого округу. І дуже приємно, що разом з нами тут відпочивають представники прекрасного  міста Южне.  Дуже приємно, що представники округу за ці роки  зріднилися між собою. Тут присутній Ігор Іванович Стебловський – голова Захарівській РДА, Наталія Вікторівна Бараненко – голова Роздільнянської РДА, голова Об’єднаної Великомихайлівської громади Тетяна Володимирівна Жарська, голова Красносільскої громади – Майдебура Микола Петрович. Я хочу всіх привітати з прекрасним святом – Днем Іоанна Хрестителя, Іоанна Предтечі. Святий пророк Іоанн Предтеча  хрестив людей та об`єднував  їх цим святим таїнством, тож  люди не повинні  роз’єднуватися: по вірі, за місцем проживання, за мовою з національних питань. Ми повинні завжди пам’ятати про те, що Україна це єдина, православна, непереможна наша Держава. Саме це є запорукою успішної України »., – підкреслив Олександр Семенович.
На судні панували веселощі і обстановка повного взаєморозуміння. Сьомий рік представники 139-го виборчого округу зустрічаються на спільних заходах. І, як справедливо зауважив народний депутат, вже подружилися і зріднилися між собою. Вони радісно вітали один одного, разом сідали за столи, спілкувалися, обмінювалися новинами. Олександр Семенович був у центрі уваги. Усмішка не сходила з його обличчя. Сьогодні на борту катамарана зібралися його друзі. Люди, з якими пройдено багато, зроблено стільки добрих справ, що й не перелічити, вирішено безліч самих термінових  і нагальних проблем в 139-ому виборчому окрузі. Люди, відносини з якими з перших днів будувалися на взаєморозумінні і підтримці. Ті, кому можна довіряти і ті, хто повірив Олександру Пресману, народному депутату України.
А між тим веселощі набирало обертів. Чудова погода якнайкраще сприяла  морським купанням, в яких взяло участь  багато учасників поїздки. Від веселих пісень і запальних танців тремтіла палуба. І, разом з усіма, веселився і танцював народний депутат України Олександр Пресман.
-Він такий же простий і доступний для спілкування, як кожен з нас. І це дуже здорово. Тому що поряд з ним відчуваєш себе людиною, яку поважають, яку чують….
– І ще, він завжди вислухає і допоможе.
– Олександр Семенович завжди намагається чимось порадувати людей, а особливо дітей.
– Сьомий рік ми відчуваємо себе «під захистом». Є до кого звернутися,  є з ким порадитися, заздалегідь знаючи, що отримаєш підтримку та допомогу, – навперебій ділилися враженнями люди.
Цей літній день запам’ятається багатьом: чудовою подорожжю, прекрасним відпочинком, ласкавим теплим морем, душевним спілкуванням і щирим веселощами.
«Канікули з Пресманом для дорослих» тривають!

Читайте також