У 139 окрузі разом з фондом “Творю добро” у багатті спалили всі негаразди і нещастя.

Щороку на березі Кучурганського лиману традиційно широко і весело відзначають жителі селища Лиманське, що на Роздільняньшині, свято Івана Купала. Може близькість до тихої води лиману, а може те, що жителі селища в душі всі, як один, романтики, змушує їх щороку заздалегідь і дуже ретельно готуватися до улюбленого свята. Гостей в цей день в Лиманське з’їжджається велика кількість з усього Роздільнянського району, і навіть з інших районів. Лиманці гостинні господарі і всім раді.


Цього року свята особливо чекали. Селищний голова запросила на урочистості  великого друга жителів Лиманського, народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана. Олександр Семенович пообіцяв приїхати і свою обіцянку дотримав. Прибув з усією командою, та ще й сюрприз приготував для всіх присутніх. Разом з народним обранцем порадувати жителів Лиманського і гостей свята своїми піснями, в селище приїхали народні артисти України брати Назарій і Дмитро Яремчук.
Жителів селища вітає сільський голова Євтодій Ольга Саввічна. Вона запрошує на сцену народного депутата України Олександра Пресмана. Зі святкової сцени Олександр Семенович тепло привітав людей з чудовим святом. До старшого товариша приєднався молодий політик, депутат Одеської обласної ради Ігор Іоганов. Він поцікавився у жителів Лімаского, чи задоволені вони новою дорогою, яку зовсім недавно капітально відремонтували за безпосереднього сприяння народного депутата України Олександра Пресмана і членів його команди в Одеській обласній раді. Саме народний обранець доклав усіх зусиль, щоб бюджетні кошти були виділені і направлені на ремонт  цієї дороги. Лиманці зустріли питання Ігоря Юрійовича бурхливими оплесками. Сьогодні дорога до селища не гірша, ніж в Європі.
 У Лиманському проживає молодий хлопець, який прославив своє рідне селище, ставши Чемпіоном України серед юніорів з дзю-до. П’ятнадцятирічний підліток, з величезною зв’язкою золотих медалей на шиї, скромно стояв на сцені під грім оплесків. Богдан Маломан займається спортом багато років. Переможця чемпіонату України запросили на чемпіонат Європи. Благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро» нагородив Чемпіона України грошовою премією в розмірі 5 000 грн. А депутат Одеської обласної ради Ігор Іоганов вручив Богдану путівку в молодіжний табір «Молода гвардія», щоб юний спортсмен добре відпочив і набрався сил перед відповідальним турніром.
Але ось на сцену піднімаються брати Яремчук. Народний депутат представляє народних артистів, яких зустрічають оплесками і радісними вигуками. Свято розпочалося. Крім народних артистів гостей свята привітали прекрасним виступом артисти Роздільнянського будинку культури, які прибули в Лиманське на комфортабельному автобусі. Їх яскраві національні костюми додали святу українського  колориту.
Наступного дня, під час поїздки на катамарані «Хаджибей», де Олександр Семенович зустрічався з представниками місцевого самоврядування 139-го виборчого округу, народний обранець в своєму інтерв’ю розповів про свято Івана Купала в Лиманському: «Я дуже вдячний голові Лиманської селищної ради, яка запросила мене на свято Івана Купала. Ми побачили прекрасно організоване свято на березі Кучурганського лиману: тепла вода, чудовий настрій, божевільна енергетика. А ще я дуже вдячний народним артистам України – братам Назарію і Дмитру Яремчук, які приїхали і прикрасили це чудове свято.
Вчора свято Івана Купала відзначали і в Затишанській об’єднаній громаді, і в Великомихайлівській, і в Красносільській об’єднаних громадах. Для мене дуже важливе відчуття, що традиційні багаття, який запалюють  під час цього свята, спалять в своєму полум’ї всі негаразди і нещастя і принесуть нам мир. Мир  над Лиманським, над Роздільною, Великомихайлівкою, Красносілкою і, головне, мир над Україною.»

Читайте також