Фонд “Творю добро” разом з жителями Фонтанки відсвяткували  126-ту  річницю від дня заснування.

Селище міського типу  Фонтанка, що знаходиться на березі Чорного моря у Лиманському районі Одеської області, відсвяткувало  126-ту  річницю від дня заснування. В цей день мешканців селища чекали різноманітні сюрпризи та розваги.

Не лишився в стороні від святкових заходів і народний депутат України Олександр Семенович Пресман. Його благодійний фонд «Творю добро» підготував для мешканців селища особливий подарунок. Їм стало світлове шоу, в якому продемонстрували всю історію селища, згадали знаменитих земляків, що прославили Фонтанку своїми трудовими подвигами. Саме цим шоу відкрили святковий концерт, що його підготували таланти селища. Це було грандіозне видовище, яке вразило глядачів.

Мешканців селища привітав помічник народного депутата України Олександра Пресмана Сергій Щербич. «Від народного депутата України хочу побажати Вам здоров’я, благополуччя. Нехай все добре буде в ваших родинах. Фонтанці Ангела-охоронця. З Днем народження!”,- сказав пан Сергій. Присутні гаряче аплодували члену команди народного обранця. Адже Олександр Семенович ніколи не забуває привітати фонтанців з урочистим святом та завжди  допомагає у вирішенні нагальних проблем та негараздів.

Багато розваг чекали в цей день и найменших жителів Фонтанки. Школярі селища вже неодноразово в цьому році приймали участь в програмі «Канікули з Пресманом», а дорослі мешканці селища в програмі «Канікули з Пресманом для дорослих».

Читайте також