«Канікули з Пресманом для дорослих» до дня хрещення Русі.

Традиційна суботня прогулянка для мешканців 139-го виборчого округу стала справжнім святкуванням чудового ювілею – 1030 річчя хрещення Київської Русі. Зі знаменною датою  жителів Біляївського, Лиманського районів, міста Южне та Суворівського району міста Одеси привітав народний депутат України Олександр Пресман.

Ця поїздка завершила цикл морських прогулянок в липні, а попереду ще серпень.

«Закінчився  другий місяць прогулянок на катамарані « Хаджибей » в рамках моєї програми  «Канікули з Пресманом ».

Сьогодні дуже приємно бачити  тут багато моїх хороших друзів в це велике  православне свято – 1030-ту річницю  хрещення Київської  Русі.

Я хочу всіх привітати з цим святом. Для нас всіх Бог єдиний. Україна у нас єдина, непереможна. Ми молимося за мир в нашій країні, за благополуччя для всіх громадян України, і за те, щоб таких морських прогулянок ставало все більше », – відзначив народний депутат України Олександр Пресман.

Сьогодні на катамарані відпочивали директори та педагоги шкіл, вихователі та керівники дитячих дошкільних закладів, трудівники села та інші категорії мешканців 139-го виборчого округу. Мешканців своїх районів також привітали члени команди народного депутата України Олександра Пресмана депутат Одеської обласної ради Дмитро Чапір та Лиманської районної ради Сергій Кривенко.

Люди чудово відпочили: вони милувались чудовими краєвидами узбережжя Одеси, співали,танцювали та купались у відкритому морі.

 

Читайте також