Депутатські канікули це привід для збільшення уваги округу.

Хоч народний депутат України Олександр Пресман, як і інші депутати Верховної Ради України, знаходиться в офіційній відпустці, та  він не засмагає на найдорожчих курортах світу. В 139-ому виборчому окрузі є багато проблем, які потребують його уваги та допомоги. Тож народний обранець в тривалій робочій поїздці по районам 139-го виборчого округу.

Суворівський район міста Одеси. Тут відбулась зустріч народного депутата з мешканцями  селища Шевченкове-3. Прийшло багато людей, кому не байдужа якість життя в їх селищі. Обговорили нагальні проблеми та шляхи їх вирішення. На зустрічі з населенням були присутні депутати Одеської міської ради від партії «Довіряй справам», голова Суворівської районної адміністрації Сергій Кондратюк  та представники ряда міських служб.

Черговим подарунком від благодійного фонду Олександра Пресмана мешканцям селища Шевченкове-3 стане четвертий за рахунком зупиночний комплекс.  А ще, за сприяння народного обранця та його команди, буде вирішена проблема асфальтування трьох вулиць селища.

Сам Олекс андр Семенович розповідає про зустріч з людьми так: «Це  вже третя зустріч з активом селища Шевченко-3. Мене запросила керівник місцевого СОН Тетяна Нетід.  Ми обговорили безліч актуальних для селища питань. Вони стосуються таких тем, як водопровід, каналізація,  вуличне освітлення, ремонт доріг.
Хочу сказати спасибі керівництву Міськсвітла. У селищі Шевченко-3 проведена значна робота по заміні лампочок вуличного освітлення на нові».

Народний обранець повідомив, що у  найближчий час будуть проведені переговори з мером Одеси Генадієм Трухановим по вирішенню питання з асфальтування вулиць селища, де вже були проведені роботи по заміні каналізації. З цього питання продовжує працювати депутат Одеської міської ради Тетяна Плаксій разом з комісією, яку очолює керівник Суворовського району міста Одеси Сергій Кондратюк.

В ході робочої поїздки народний депутат України Олександр Пресман побував в селі Красносілка. Повним ходом іде капітальний ремонт школи  Красносільської    об`єднаної   територіальної громади, яка має стати кращою не тільки в регіоні, але й в країні. Це буде навчальний заклад європейського рівня.

Хід ремонтних робіт щоразу інспектують не тільки народний депутат України Олександр Пресман, але й депутати Одеської обласної ради Микола Дерев`янко та Микита Кузькевич, голова Красносільської об’єднаної  громади Микола  Майдебура. Такі перевірки проходять майже щодня, бо всі дуже вболівають за якість проведення робіт. Адже нову школу чекають не тільки учні, але  всі мешканці громади. Саме їм офіційні особи пообіцяли ретельний контроль за якістю ремонту.

Учасники інспекційної групи разом з директором школи Наталією Михайлевич оглянули всі три поверхи навчального закладу. Ремонтні роботи тут тривають навіть у вихідні дні.

«Завдяки децентралізації у Красносільскої громади з’явилися великі можливості. Ми бачимо це на власні очі. Тільки в липні нинішнього року майже шість мільйонів гривень отримано бюджетом розвитку громади і, завдяки цьому,  ремонтні роботи  в школі тривають. Хочу сказати спасибі і обласній владі, яка  виділили чотири мільйони гривень з обласного бюджету. Чекаємо надходження грошей і з державного бюджету.
У той же час абсолютно не діє Міністерство освіти. Вимог у них багато, а допомоги немає взагалі.
Будемо робити все можливе, щоб більша частина школи була готова прийняти дітей в комфортні класи вже 1 вересня 2018 року »,- підкреслив народний депутат.

Він наголосив, що вже розпочаті роботи з ремонту фасаду школи. Для утеплення стін потрібно майже 1.5 тисячі кубів мінеральної вати. Адже ремонт мають робити, дотримуючись усіх норм та стандартів, які передбачені законодавством.

Народний депутат України Олександр Пресман зустрівся з директором учбового закладу та представниками батьківського комітету ЗОШ села Олександрівка Лиманського району. На зустрічі були присутні також працівники Олександрівської АСМ.

З початку нового року в Олександрівській школі з`явиться нове світлодіодне освітлення, що його в народі прозвали «лампочки Семеновича». Назавжди буде вирішена проблема темних коридорів, класних кімнат  та учбових кабінетів. Благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро», в котрий раз, задіяв програму «Школам округу». А ще, в рамках цієї ж програми, представники батьківського комітету отримали кошти на придбання двох бойлерів, які будуть встановлені в санітарній кімнаті та в шкільній їдальні. Взимку добре помити руки перед походом в шкільну їдальню саме теплою водою. Та й кухарям дуже потрібна гаряча вода.

Але головною темою зустрічі стало обговорення проектів, пов’язаних з школою села Олександрівка. В обговоренні прийняли участь народний депутат України Олександр Пресман  та голова Лиманської районнох державної адміністрації Василь Приймак. Йшлося про виділення додаткового фінансування на облаштування навчального закладу.

А ще обговорили питання забезпечення питною водою Олександрівської амбулаторії сімейної медицини. Це потребує проведення водопроводу. У найближчі дня буде готова необхідна проектна документація та кошторис.

Разом з народним депутатом України Олександром Пресманом в робочій поїздці приймали участь члени його команди: депутати Одеської обласної ради Микита Кузькевич та Микола Дерев`янко, а також помічник народного депутата Сергій Щербич.

Читайте також