Жителі 139 округу провели вікенд зі своїм народним депутатом.

Катамаран «Хаджибей» виходить в море, щоб здійснити рейс вздовж узбережжя Одеси. Як завжди, та на протязі всього літа, на борту судна мешканці 139-го виборчого округу, що завітали до Одеси на цікавий відпочинок в рамах програми благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – «Канікули з Пресманом для дорослих». Ця чудова програма вже охопила своєю роботою кілька тисяч представників різних професій. Але всі ці люди завжди сповідають активну життєву позицію, та готові працювати на благо своїх громад. Цей вікенд на катамарані провели представники Роздільнянського, Великомихайлівського районів та Красносільської об’єднаної громади. 400 мешканців з населених пунктів цих районів з комфортом розмістились на палубах та в салонах катамарану суботнього та недільного рейсів.
В цікаву подорож традиційно проводжав, а у неділю вирушив разом з людьми і народний депутат України Олександр Семенович Пресман.
Крім чудових краєвидів узбережжя, що ними можна милуватись на протязі поїздки, учасники подорожі приділяють велику увагу купанню у відкритому морі. Це найулюбленіша розвага майже усіх присутніх на катамарані. Навіть ті, хто не вміє плавати, не пропускають купання, одягнувши рятувальні жилети, та борсаючись у воді під наглядом членів команди. А ще люди співають, танцюють під чудову музику, спілкуються одне з одним. Три години, що триває подорож, пролітають, як одна мить. Трохи стомлені та дуже задоволені подорожжю, мандрівники сходять на берег. Там, з початку нового тижня, їх чекають нагальні справи та клопоти. Але згадка про цікавий відпочинок наповнить їх новими силами та бадьорістю.

Читайте також