Єреміївка відсвяткувала 131-шу річницю від дня заснування.

Село Єреміївка Роздільнянського району святкує день села. На урочистості завітав народний депутат України Олександр Семенович Пресман. Він привітав мешканців з 131-ю річницею від заснування населеного пункту, що у 1887 році був німецькою колонією та носив назву Бишофсфельд. – Народний депутат побажав громаді села процвітання та успіхів в розвитку села. А ще благополуччя и здоров’я, стабільності та миру у кожній родині та в нашій Державі.
Благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро», на честь свята, подарував сертифікат на 10.000 грн на придбання воріт для гаража швидкої медичної допомоги, що її філію відкривають в селі.
На святковий концерт народний обранець запросив народний ансамбль «Бессарабія», що порадував присутніх яскравою оригінальною брендовою програмою. Це мікс різних жанрів та стилів, симбіоз фольклору та сучасності. А ще самобутні яскраві костюми, запальні музичні композиції, яскраві авторські хореографічні постановки. Глядачі були в захваті від чудового виступу артистів , та не жаліли долоні, аплодуючи після кожного виступу.

Особливу подяку отримав народний депутат від представників Єреміївської школи. Представник педагогічного колективу висловила щире захоплення вчителів та учнів діяльністю народного обранця, що направлена на допомогу учбовим закладам району. А ще за чудову програму благодійного фонду Олександра Пресмана “Творю добро” – “Канікули з Пресманом”. Саме 9 серпня учні Єреміївської школи стали учасниками цієї програми, тож чудові враження переповнюють. А маленька учениця школи продекламувала для Олександра Семеновича чудовий вірш та подарувала йому фігурку янгола, бо для маленьких мешканців села Олександр Семенович є справжнім янголом-охоронцем.
А коли на село спустилася південна ніч, то небо раптом розквітло міріадами яскравих вогнів. Це злетіли у оксамитову височінь салюти, що їх подарував мешканцям села народний депутат України Олександр Пресман.

Читайте також