Блага, миру, добра, багато меду, яблук, Божого благословення.

Напередодні  Яблучного Спасу, що весь православний світ святкує 19 серпня, в селищі Лиманське Роздільнянського району пройшов міжрайонний  фестиваль-ярмарок «Спас іде-гостей веде». Основною темою свята стала підтримка бджолярів-пасічників  на території Одеської області, тож другою назвою урочистості  став «медовий ярмарок». Але не тільки різні види та сорти меду були представлені на ярмарку, а  й інші товари, виготовлені вправними майстрами: українські  вишиванки, вишиті картини та ікони, авторські ляльки та багато іншого, що радувало відвідувачів. На ярмарок з’їхались бджолярі та майстри прикладного мистецтва з багатьох районів. На березі Кучурганського лиману установили сцену, яку гарно прикрасили відповідно до теми святкового заходу. Свої «намети-вулики» установили не тільки представники медових господарств, але й різних установ районів області. І кожен намет – справжній витвір мистецтва та яскрава фантазія.

Присутніх з чудовим святом Медового Спасу привітала керівник Роздільнянської РДА  Бараненко Наталя Вікторівна. На ярмарок завітали і представники Одеської РДА на чолі з заступником  голови держадміністрації.

На свято запросили і шановного гостя, який вже сьомий рік поспіль працює в Роздільнянському районі та в 139-му виборчому окрузі- народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана. Попри те, що народний обранець, як і уся Верховна Рада, знаходиться на відпочинку, він проводить свою відпустку разом з мешканцями свого виборчого округу. Тож сьогодні він завітав до Лиманського разом з усією своєю командою.

 

Олександр Семенович привітав присутніх з чудовим святом Спасу: «Шановні мої земляки, дорогі друзі! Я дуже задоволений сьогодні вас усіх тут бачити. Такі свята на чудовій землі Лиманської селищної ради, на чудовій землі Роздільнянського району, нас усіх  об`єднують».

«Блага, миру, добра, багато меду, яблук, Божого благословення» побажав народний обранець усім присутнім .

«Я дуже пишаюсь тим, що сьогодні це свято проходить саме на території Роздільнянського району, на території 139-го виборчого округу. Для мене велика честь  стояти на цій сцені. Зовсім недавно ми саме тут святкували з Лиманською селищною громадою  чудове свято Івана Купала. Я щиро вдячний Лиманському селищному голові за таку чудову організацію свят, що проходять саме в селищі Лиманське»,- сказав народний депутат. Він назвав пані Ольгу Евтодій – голову  Лиманської селищної ради,  та всіх жінок, що організували це чудове свято «бджілками-трудівницями».

«Нам сьогодні, як ніколи, потрібен мир, нам усім, кожному з нас. Мир Лиманському, мир Роздільнянщині, мир Одещині  і нашій незборимій державі  Україна. Я хочу вам усім побажати миру, від серця до серця, з Божим благословенням. Дякую, що запросили», – підкреслив народний обранець.

На свято народний депутат завітав з подарунком. Благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро» запросив до виступу на ярмарку популярний шоу-гурт «Бессарабія».

Яскравий, індивідуально-неповторний, запальний колектив “Бессарабія” багато років на професійній сцені радує шанувальників і слухачів. Концерти групи Бессарабія це завжди  яскрава музично-театральна вистава зі зміною образів, з використанням ексклюзивної  атрибутики, з хореографічною постановкою і стильними костюмами. Гурт виконує пісні в своїх обробках і аранжуваннях. Це фольклор український, молдавський, болгарський, балканський, ретро – хіти, Одеські пісні, європейська музика в українській стилізації і багато іншого. Сьогодні чудові артисти в ярких колоритних костюмах порадували глядачів чудовими піснями та запальною музикою, під яку просто неможливо було не танцювати.

Чудовий концерт підготували і самодіяльні талановиті  колективи, що з’їхались до Лиманського з багатьох районі Одеської області. Запальні танці та мелодійні  українські пісні не заважали відвідувачам ярмарку смакувати запашним медком та смачненькою випічкою, що її пропонували вправні хазяйки. Адже немає в світі таких гарних господинь, як наші українські жінки. Чудове свято сподобалось усім. Не зважаючи на спеку, люди танцювали, святкували та радувались чудовому святу Медового Спасу.

Читайте також