Разом з фондом “Творю добро” Захарівка відсвяткувала День селища.

Такого чудового святкування Дня селища мешканці села ще не пам’ятають. Це було справді грандіозне видовище. На урочистості з’їхались представники навколишніх сіл та, навіть, гості з інших районів. На запрошення жителів Захарівки, завітав і шановний гість – народний депутат України Олександр Семенович Пресман у супроводі своєї команди та депутата Одеської обласної ради Микити Дмитровича Кузькевича.
Святкування Дня селища почалося з дитячого свята на центральній площі, де малеча досхочу накаталась та настрибались на величезних батутах. Дітлахи ласували солодкою ватою та іншими «смаколиками», в той час, як веселі аніматори в яскравих костюмах повністю заволоділи їх увагою. Різноманітні конкурси та ігри нікого не залишили байдужим. Дитячий сміх лунав навколо дзвіночками, а від посмішок наче ставало світліше. Чудові розваги для малечі приготував благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро» та керівництво селища.

На святкову сцену запросили народного депутата України Олександра Пресмана та депутата Одеської обласної ради Микиту Кузькевича.
«Вісім років тому я прийшов до вашого селища, щоб працювати разом з вами. Ви подарували мені свою довіру. Сьогодні я можу сміливо дивитись вам в очі, бо Захарівка стала мені другою Батьківщиною. Зі святом вас, дорогі захарівці, з днем селища. Миру, добра, і що б ви завжди були в такому настрої, любили один одного»,- привітав присутніх народний обранець. Він побажав мешканцям, щоб «над їхнім селищем та над нашою непереможною, суверенною, православною, неподільною державою Україна небо було завжди блакитним, чистим та мирним».
Керівництво селища нагородило Олександра Семеновича офіційною Подякою «За сумлінне виконання депутатського обов’язку, вагомий особистий внесок у вирішення актуальних питань життєдіяльності Захарівської територіальної громади, активну організацію дозвілля дітей та молоді, сердечність та прояв щирого милосердя до людей та з нагоди святкування Дня селища».
Мешканців селища привітав і депутат Одеської обласної ради Микита Кузькевич. Він побажав захарівцям здоров’я, щастя, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, миру у нашому спільному домі – непереможній, неділимій , православній Україні. Микиті Дмитровичу також вручили офіційну Подяку за його сумлінну депутатську працю на благо Захарівської громади.
До Дня селища таланти місцевої самодіяльності підготували чудовий концерт. Але справжній вибух емоцій викликав ще один подарунок до свята від народного депутата України Олександра Пресмана – виступ відомого українського гурту «Лісапетний батальйон». Цей справді народний гурт став справжньою перлиною чудового свята. Глядачі не жаліли долоні, аплодуючи чудовим артистам, що справді вийшли з народу, підспівували їм, бурхливо виказуючи свій захват.
А після закінчення чудового концерту у літнє чорне оксамитове небо злетіли яскраві зоряні салюти – ще один подарунок від народного депутата України Олександра Пресмана та його благодійного фонду «Творю добро».
Зі святом, Захарівка! Миру та процвітання!

Читайте також