Разом з фондом “Творю добро”село Кучурган відсвяткувало храм та день народження села.

Храмове свято ікони Володимирської Матері Божої відсвяткували в селі Кучурган Роздільнянського району. До храмового свята віряни отримали від благодійного фонду народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана «Творю добро» особливий подарунок: сертифікат на матеріальне забезпечення будівництва недільної церковної школи протоієрею храма ікони Володимирьської Матері Божої вручив керівник благодійного фонду «Творю добро», депутат Одеської обласної ради Микита Дмитрович Кузькевич. Він підкреслив, що Олександр Семенович обіцяє через рік, в день храмового свята, відсвяткувати також новосілля в недільній школі.
На святковій літургії була присутня голова громадської приймальні народного обранця в Роздільнянському районі Галина Нагорняк та члени його команди. Разом з членами православної громади села вони молились за мир в Україні.

У другій половині дня село святкувало своє 148-річчя. До свята готувались дуже ретельно, тож святкували його весело і цікаво. І , як завжди, в урочистостях, приймав участь благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро». До села привезли два батути та величезну надувну гірку, на яких досхочу розважалась сільська малеча. А ще для дітей приготували солодку вату та інші «смаколики», що ними ласували всі охочі.
Зі святкової сцени, від імені Олександра Пресмана, мешканців села зі святом привітала голова громадської приймальні народного депутата у Роздільнянському районі Галина Нагорняк, та його помічник Антон Муравенко. Пані Галина вручила подарунки до свята: сертифікат на придбання 7 шкільних дощок та ще один, на придбання кондиціонеру для дитячого садка.
Чудовий концерт силами місцевої самодіяльності нікого не лишив байдужим. Глядачі розмістились навпроти сцени, що її влаштували на свіжому повітрі, на стадіоні коло школи, та вітали місцеві таланти бурними оплесками.
А окрасою свята стали чудові феєрверки, що викликали величезне захоплення у присутніх. Різнокольорові яскраві вогні, що розквітали в чорному небі, стали ще одним подарунком мешканцям Кучурган до дня народження рідного села.

Читайте також