Перехрестово Захарівського району відсвяткувало День села.

В Перехрестово пройшли урочистості з нагодни Дня села. Мешканці Перехрестово готувались до свята ретельно та заздалегідь. Хоч погода добряче підвела, та це не позначилось на настої людей. Особливо веселилась сільська малеча. Дітлахи досхочу накатались на величезній надувній гірці, наскакались на батуті, поласували солодкою цукровою ватою. А веселі розваги та інтересні конкурси, що їх дітям запропонували аніматори, здолали холодну негоду теплом дитячих посмішок. Такий подарунок сільській малечі зробив благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро»
Дорослих мешканців села дуже потішив чудовий концерт, що його підготували місцеві самодіяльні колективи «Перехрестя» та «Гламурний батальйон». Привітати мешканців села зі святом прибули гості з сусіднього Ананіївського району. Вони привезли чудовий самодіяльний колектив «Кумоньки», що вразив своїм виступом перехрестівців.
Земляків привітав сільський голова Василь Грекуляк. «Серед численних свят, якими різноманітне наше життя, є особливі, які об’єднують серця тих, кого ми називаємо дорогим словом земляки, односельці. Це свята на честь Дня села, району, того місця, де ми народилися, виросли, де живемо і працюємо, продовжуючи справи своїх батьків і дідів. І чим довше історія села, тим міцніше зв’язок поколінь і багатше традиції, якими воно живе.» – сказав Василь Іванович. – «І дуже приємно, що у нас є надійні друзі, готові допомогти нам і розділити з нами і радощі і труднощі. Тому я висловлюю щирі слова подяки нашому народному депутату України Олександру Пресманом за багаторічну постійну підтримку і допомогу у всіх наших починаннях. А також його послідовнику і помічникові Микиті Кузькевічу. Він з гідністю продовжує справу свого наставника ».
Найтепліши привітання та добрі побажання від народного обранця передала мешканцям села голова громадської приймальні народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана в Захарівському районі Валентина Крилова. Вона побажала усім, перш за все, миру, міцного здоров’я, сімейного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій, а селу стабільності і процвітання. Справжньою родзинкою свята став яскравий феєрверк. Ще один подарунок від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро»..

Читайте також