Три чудові ювілеї у 139-ому окрузі разом з фондом “Творю добро”

Цього року селищу Велика Михайлівка виповнилось 222 роки. Чудовий день народження святкували не тільки мешканці селища, а й гості, що прибули в цей день до населеного пункту звідусіль. Жителі запросили на чудове свято свого великого друга – народного депутата України Олександра Пресмана.Олександр Семенович вже сім років працює в Великомихайлівському районі та допомагає місцевим громадам покращити якість життя. Народний обранець прибув на свято зі своєю командою та безліччю подарунків. Головним подарунком став виступ улюбленої співачки Олі Полякової. Ця зірка української естради викликала справжній захват у глядачів. На концерт чудової співачки прибули не тільки мешканці з Великомихайлівського району, але й сусіди з інших районів. Олександр Пресман привітав великомихайлівців з чудовим святом. Люди зустріли слова свого депутата бурхливими оплесками. Від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» мешканців селища чекав ще один сюрприз: чудові салюти, що після закінчення концерту, злетіли у небо яскравими вогняними квітами. Ось, як це було:

Чудово пройшло свято у місті Роздільна. Цього року славному місту виповнилось 155 років. На чудовий концерт силами місцевого відділу культури та ЦТДУМ зібралось багато глядачів. На площі стільки людей, що яблуку нема де впасти. Дуже гарно виступали маленькі діточки, що навчаються у танцювальній студії Центру творчості дітей та молоді. У багатьох батьків, що прийшли подивитись на виступи своїх маленьких «гарнюнь» навіть сльози виступали на очах. Мєр міста Валерій Олександрович Шовкалюк та керівник РДА Бараненко Наталя Вікторівна відзначили та нагородили кращих мешканців міста, що своєю працею у різних галузях завоювали звання найкращих та заслужили повагу земляків.
Родзинкою свята став подарунок народного депутату України Олександра Семеновича Пресмана, що в цей день завітав до Роздільної, щоб особисто привітати роздільнянців. Народний обранець подарував мешканцям міста концерт чудової української співачки Олі Полякової. Роздільнянці були у захваті від чудового запального виступу зірки української естради, щиро раділи та виказували свої емоції . Олександр Семенович подарував співачці величезний букет квітів та подякував їй від усіх шанувальників її таланту. Від благодійного фонду «Творю добро» та на честь славного ювілею міста прозвучали святкові салюти. Присутні були вражені такою красою, бо в небі раз по раз розквітали різнокольорові коштовні узори, що світились наче зорі. Чудове видовище сподобалось усім. Ось, як це було:

https://www.facebook.com/fund.presman/videos/747555832254909/

Місто Южне відсвяткувало свій ювілей – 40-річчя з дня заснування. Це чудове молоде місто вражає своєю красою, чистотою, сучасною європейською архітектурою, культурою мешканців, які дуже люблять своє місто та дбають про нього. «Найкращим містом на землі «,- назвав Южне народній депутат України Олександр Семенович Пресман у своєму вітанні з ювілеєм міста. До свята народний депутат приготував южненцям чудовий подарунок – виступ зірки української естради Олі Полякової. На концерт улюбленої співачки зібралось стільки мешканців та гостей міста, що центральна площа не змогла вмістити усіх бажаючих. Чудовий запальний виступ зірки нікого не залишив байдужим. Люди аплодували, танцювали, підспівували. Шалений успіх мали улюблені хіти, що їх виконувала співачка. Її вітали мєр міста Володимир Новацький та народний депутат України Олександр Пресман. Вони подякували зірці за чудовий виступ та вручили квіти. А шалені оплески, якими нагородили співачку глядачі, були найвищою мірою народного визнання її таланту та популярності.
Кульмінацією свята стали чудові салюти, що їх подарував місту благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро». Ось, як це було:

Більше, читайте  у Фейсбук: https://www.facebook.com/fund.presman/

Читайте також