Нова Дофінівка відсвяткувала день села.

Старовинне село Нова Дофінівка відзначила свій день народження. Святкувати було вирішено у Вапнярці, яка входить склад Новодофінівскої сільської ради. Жителі села запросили на своє свято народного депутата України Олександра Пресмана. Олександр Семенович прибув до Вапнярки разом зі своєю командою.

На свято, а тим більше, на день народження прийнято не просто вітати винуватців урочистостей, а й дарувати подарунки. Народний обранець не порушив традицію. Він тепло привітав жителів села, побажавши їм найголовнішого, що сьогодні хвилює кожного громадянина країни – миру.
Від фонду Олександра Пресмана «Творю добро» були вручені адресні подарунки кращим жителям села за 9 номінаціями. Привітали ветерана АТО, що особливо актуально напередодні свята Захисника вітчизни, «людину від Бога» – представника педагогічної професії. Нещодавно весь 139-й виборчий округ вітав своїх педагогів. Колективи Новодофінівскої сільської ради та місцевого ДК, а також старожилів села.

Отримали свої подарунки і найменші мешканці Вапнярки і Нової Дофінівки. Малюки відмінно проводили час на величезній надувний гірці та батутах, ласували солодкою ватою.
Увечері гуляння продовжилося. Від фонду «Творю добро» була встановлена сучасна сцена з яскравими софітами. У цей вечір з жителями села була популярна вокальна група «Музичний салон». Ще одним подарунком до дня народження села стало запальне, в прямому і переносному сенсі, фаєр-шоу.
Жителі дякували своєму народному депутатові. «Він завжди з нами, завжди допомагає. До нього може звернутися будь-який житель 139-го виборчого округу з найрізноманітніших питань. Його телефон завжди у відкритому доступі. Наш Олександр Семенович справжній народний депутата, тому що працює для народу і завжди з народом », – говорили новодофінівці.
Зі святом Нова Дофінівка! Зі святом Вапнярка! З чудовим днем народження!

Читайте також