Олександр Пресман відвідав з робочим візитом Роздільнянський район.

Свою робочу поїздку до Роздільнянського району народний депутат України Олександр Семенович Пресман почав з відвідин села Кучурган. Саме в цьому селі, за підтримки благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро», розпочато будівництво недільної школи для дітей при храмі Володимирської ікони Божої Матері. В храмі служили святкову літургію. Бо ж саме в цей день православні громади святкують чудове свято Покрова Пресвятої Богородиці.

,

На літургію зібралось багато вірян. Настоятель храму протоієрей Олександр разом з православною громадою привітали народного обранця. Олександр Семенович відвідав будівництво, яке ведеться швидкими темпами. Вже майже повністю вигнані стіни, тож на черзі дах. Народний обранець оглянув будівництво, та залишився задоволений якістю будівельних робіт.

Народний депутата зустрівся також з Кучурганським сільським головою Левицьким А.П., що прибув на зустріч з Олександром Пресманом у супроводі завідуючої сільського Будинку культури та завідуючої дитячим дошкільним закладом. Офіційні особи поспілкувались з народним обранцем на теми різних нагальних проблем села.
З села Кучурган Олександр Семенович виїхав в селище Лиманське. В цей день тут проводили районний турнір з футболу пам’яті свого земляка – футболіста Валерія Писаренка. В змаганні прийняли участь команди з Яковлівки, Лиманського, Роздільної та Єреміївки. На матчі була присутня вдова Валерія Писаренка, Марта Писаренко.

Благодійний фонд Олександра Пресмана не залишив цю подію поза увагою. Переможцям турніру були вручені шкіряні м’ячі . Пані Марті народний обранець вручив адресну допомогу.
Адресною допомогою відзначили також голову спілки ветеранів селища Лиманське Науменко М.Н та члена спілки ветеранів Михайлюка В.М. Разом з народним депутатом України Олександром Пресманом, який сьогодні є головою федерації футболу Одеської області, до Лиманського прибув його заступник по федерації, ветеран радянського футболу, заслужений тренер Чілібі Петро Христофорович, який прияв участь у нагородженні команд – переможців.

Попереду народного обранця чекали відвідання села Яковлівка, де святкували не тільки свято Покрова Пресвятої Богородиці, якому присвячена Яковлівська каплиця, але й день села. Олександр Семенович прибув до мешканців села не тільки з величезним багажем найщиріших вітань та найтепліших побажань, але й з чудовими подарунками. Зі святкової сцени будинку культури села народний обранець привітав Яковлівську громаду. Його вітання зустріли оплесками. Люди добре знають Олександра Пресмана. Багато з присутніх звертались за допомогою до громадської приймальні народного депутата, і завжди отримували дійову допомогу. Школярі села постійні учасники чудової програми «Канікули з Пресманом», а мешканці Яковлівки та сіл Яковлівськогї сільської ради постійно приймають участь в «Канікулах з Пресманом для дорослих».
Ось і сьогодні, в день свята села, Олександр Семенович подбав про сільську малечу. Коло будинку культури височіла величезна надувна гірка та батути. Там розважалась сільська малеча, лунав дитячий сміх. А ще дітлахи ласували солодкою цукровою ватою.
А для дорослих благодійний фонд Олександра Пресмана приготував до свята чудовий подарунок – виступ популярного артиста – пародиста Валерія Юрченка. Тож і в залі раз по раз лунали вибухи сміху. Дорослі теж добре розважались.
Чудове свято, чудовий настрій. Село Яковлівка відсвяткувала свій 194-й день народження.

Читайте також