У Дачному з розмахом відсвяткували День села та відкрили новий стадіон.

Велике село Дачне Біляївського району відсвяткувало свій день народження. До свята приурочили знаменну подію – відкриття сучасного стадіону, що його збудували в селі. Відкриття сучасного спортивного об`єкту стало справжнім святом для сільської громади!
В цей день, на запрошення мешканців села та керівників місцевого самоврядування, до Дачного завітав народний депутат України Олександр Пресман. Він побував на урочистостях на честь відкриття стадіону.

Мешканців села привітав член команди народного депутата України Олександра Пресмана, депутат Одеської обласної ради Дмитро Чапір. «За період незалежності країни – це перший в селі інфраструктурний об’єкт такого роду. Сподіваюся, що він стане точкою відліку в успішному соціальному розвитку Дачного. Протягом всіх етапів будівництва ми здійснювали депутатський контроль за якістю виконаних робіт,»- зазначив Дмитро Петрович .
До сільської громади звернувся і народний обранець. «Всім нам є чим пишатися, і найголовніше наші діти будуть мати чудове і сучасне місце для ігор, спілкування і фізичного розвитку. Зазначу, що покриття стадіону дуже якісне. Тепер найголовніше підтримувати і зберегти цей важливий об’єкт інфраструктури. Для подальшого удосконалення спортмайданчика і населеного пункту в цілому, хочу рекомендувати мешканцям Дачного скористатися своїм правом на добровільне об’єднання громад, адже завдяки децентралізації місцевий бюджет значно зросте»,- підкреслив Олександр Семенович.
Від імені людей народному депутатові та його помічникові подякував сільській голова Дачного Руслан Сич. «Без допомоги Олександра Семеновича і Дмитра Петровича такого стадіону у нас би не було.

 

Подібних об’єктів в Біляївському районі одиниці, і ми раді, що серед них є наше Дачне. Ми беремо на себе зобов’язання стежити за цим спортивним об`єктом і займатися його подальшим облаштуванням»,- додав сільський голова.
А на чудовому ясно-зеленому полі нового стадіону вже йшов футбольний матч. Молоді футболісти випробували нове трав`яне покриття. Відкриття нового спортивного об`екту такого класу стало справжнім святом для сільських спортсменів.
ПІсля урочистого відкриття стадіону, усі пішли до місцевого будинку культури. Адже сьогодні в селі свято – день народження. Зі святкової сцени лунали вітання на честь чудового свята, найтепліші побажання селу Дачне та його мешканцям. Народний депутат України Олександр Пресман побажав мешканцям села головного – миру в країні Подарунком від народного обранця став чудовий виступ вокаліста-пародиста Валерія Юрченка. Цей талановитий виконавець вже завоював серця своїх глядачів, тож зустрічали його шаленими аплодисментами. А вибухи сміху були такої сили, що навіть стіни дрижали.
А на подвір’ї будинку культури вже налаштовував свої інструменти ансамбль «Слов`яни». Цей народний ансамбль користується великою популярністю. Він виконує народні пісні. Його виступи проходять «з розмахом» , з піснями та танцями. Чудові національні костюми, яскраві та колоритні, додають відчуття свята та гарного настрою. Це справжня народна музика, народні пісні та танці, це непідробні веселощі та запальна гулянка, після якої можна сказати – «добре погуляли»!
Ансамбль «Слов`яни» став ще одним подарунком мешканцям Дачного від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро».
Але на цьому подарунки не закінчились. Бо заключним етапом чудового свята став святковий салют – висотний феєрверк у нічному небі. Сотні яскравих зірок сяяли так, що аж очам ставало боляче, вражали різними кольорами та чудовими формами. Люди були в захваті від цієї краси і щиро дякували своєму народному депутату, його команді та благодійному фонду. «Творю добро».

Читайте також