Чорноморське відсвяткувало день селища.

Чудово відсвяткувало свій день народження селище Чорноморське Лиманського району. Селищна рада пообіцяла мешканцям Чорноморського чудове, гарне, повне сюрпризів свято. Саме таким воно й було. Вже зранку відбулась сімейна спартакіада «Батько, мати, Я+Я – спортивна сім’я «. На алеї з фонтаном організували чудовий ярмарок, в якому прийняли участь колективи селища Чорноморське та Гвардійське.

На шкільному подвір’ї дітлахів селища чекали найрізноманітніші розваги: дитячі атракціони, аніматори, ростові ляльки, «щенячий патруль» та улюблені «смаколики» – солодка вата та поп-корн.
У Будинку культури в цей день звучали слова вітань та чудові побажання. Саме до Чорноморського БК прибув народний депутат України Олександр Семенович Пресман та його помічники. Олександра Семеновича мешканці селища зустріли традиційним короваєм.
З святкової сцени народний обранець привітав жителів зі святом та побажав найголовнішого – миру в країні. Силами місцевих талантів був підготовлений чудовий концерт. Глядачі побачили театр тіней, виступи творчих колективів. В багатьох номінаціях були вручені подарунки кращим мешканцям селища.
Ввечері на шкільному подвір’ї була змонтована особлива сучасна сцена. Глядачів чекали подарунки від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро». Мешканців селища весь вечір веселив чудовий артист Арсеній Горунов, що привіз своє інтерактивне шоу, яке нікого не залишило байдужим. Сподобався чорноморцям і виступ COVER –группы «ROCKWEL»- один из самых стильных музыкальных проектов Одессы.
Завершилось свято чудовим салютом, який з захватом сприйняли всі присутні. Це був чудовий день, який запам’ятають як господарі , так і гості свята. З днем народження, селище Чорноморське!

Читайте також