Такою має бути депутатська діяльність.

Вже понад 8 років в Захарівському районі працює народний депутат України Олександр Семенович Пресман. 8 років тому він отримав підтримку захарівців і став депутатом Одеської обласної ради. Люди переконалися, що цій людині можна довіряти, на нього можна покластися, і підтримали кандидатуру Олександра Пресмана на виборах до Верховної Ради. Естафету прийняв помічник народного депутата, Микита Кузькевич, який ось вже три роки поспіль активно працює в районі як депутата Одеської обласної ради та керівника благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро».
Так вже ведеться всі ці роки, що жоден значущий захід у районі не обходиться без участі наших шановних депутатів. Вони завжди намагаються підготувати до свят приємні сюрпризи для дітей та дорослих, порадувати людей чудовими подарунками.
Ось і минулої неділі жителі села Мар’янівка Захарівського району святкували не тільки православне свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України і День українського козацтва, а й день народження села. Біля сільського Будинку культури, в той день, зібралося багато дітей різного віку. Вони з захопленням змагалися в різних конкурсах разом з винахідливими аніматорами в костюмах казкових героїв. Величезна яскрава надувна гірка і батути нікого не залишили байдужими. Як і улюблені ласощі дітвори – солодка вата і ситро,що їх надав малюкам благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро». Смаколики роздавав дітлахам сам депутат Одеської обласної ради Микита Кузькевич.
Навіть найменші діточки змогли покататися на спеціальних дитячих картингах. Розваг було так багато, що хлопцям не доводилося нудьгувати ні хвилинки. Дитячі усмішки сяяли на їх милих обличчях, а сміх і захоплені вигуки радували батьків, які прийшли зі своїми малюками на свято. Чудова сонячна погода потішила останнім осіннім теплом.
Микита Дмитрович привітав жителів з чудовими святами. «День вашого села збігся зі святкуванням трьох великих свят. 14 жовтня відзначається не тільки День захисника України і День козацтва в пам’ять про мужніх воїнів, які споконвіку захищали країну і віддавали за неї свої життя, але і православне свято Покрови Пресвятої Богородиці.
Щиро і сердечно хочу привітати з усіма цими святами, які увібрали в себе багаті і славні козацькі традиції і уособлюють мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на протязі всієї багатовікової української історії. Нехай панує на нашій землі радість, мир, доброта і теплота людських сердець! Нехай Покров Божої Матері завжди буде з вами! Нехай покриває вас від усякої печалі і смутку і дає захист, надію, віру і любов! Бажаю Вам Божого благословення і багатьох років щасливого життя в любові та процвітанні! », – сказав молодий політик.

Читайте також