З нагоді відкриття Кам`янського дитячого садка після капітальної реконструкції.

Народний депутат України Олександр Пресман завжди з великою радістю приїздить до села Кам`янка, бо тут живуть працьовиті та культурні люди. Сьогодні вони запросили свого народного обранця на урочистості з нагоді відкриття Кам`янського дитячого садка після капітальної реконструкції. Дошкільний дитячий заклад змінився до невпізнання. Яскраво пофарбовані різнокольорові стіни зробили його казковим та веселим. Саме таким має бути дитячий садочок. Саме до такого закладу з радістю приходять найменші громадяни України, що їх в селі аж 45. Вже завтра вони стануть повноправними господарями цього чудового помешкання, тут залунає дитячий сміх та назавжди оселиться радість та любов.
Мешканців села привітав сільський голова Микола Петровський. Він подякував всім, хто приймав участь в реконструкції ДДЗ та побажав дітям села гарного перебування в цьому чудовому закладі.

Привітав мешканців села з довгоочікуваним святом, бо ж відкриття дитячого садка є святом для молодих сімей, і Олександр Пресман. «Я бачив цих гарних дітей, чудових дітей. З дитячих років їх привчають до патріотизму. Вони мають з кого брати приклад. З таких людей, як сільський голова Микола Вікторович Петровський та Сергій Вікторович Маслов – депутат районної ради. Я пам’ятаю цей дитячий садок сім років тому. Сьогодні, після реконструкції, він зовсім інший – сучасний, чудовий. Велика подяка усім тим чуйним людям, що приймали участь в реконструкції, тим, що будуть виховувати та вчити сільську малечу. Для мене, як батька чотирьох дітей та вже двічі дідуся, дуже важливо, щоб наші діточки були щасливі. А це залежить тільки від нас», – зазначив народний депутат.
Від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» для потреб дошкільного дитячого закладу, та на честь відкриття , подарували ноутбук.
Ще до початку святкового заходу, народний депутат України Олександр Пресман поспілкувався з крупними сільгоспвиробниками регіону. Обговорювали різні питання, в тому числі оцінку сільськогосподарських земель та податкову політику. Народний обранець звернувся до сільгоспвиробників з проханням підготувати свої пропозиції по покращенню системи оподаткування та викласти їх на папері до початку листопаду. Саме тоді він планує зустрітися з людьми ще раз та ознайомитись з їх баченням цієї проблеми. Особливий наголос народний депутат зробив на доцільності децентралізації, як оптимальному шляху вирішення фінансових проблем села.

Читайте також