У селі Кошари Роздільнянського району йде будівництво сучасного міні-стадіону.

У селі Кошари Роздільнянського району повним ходом йде будівництво сучасного міні-стадіону. 1 червня цього року в селі Кам’янка проходив футбольний турнір на кубок губернатора Одеської області. Головним призом стало будівництво сучасного міні-стадіону на території команди -переможця. У напруженій боротьбі перемогла команда села Кошари Роздільнянського району.
Скептики сумнівалися і обурювалися: де обіцяний спортивний об’єкт? Народний депутат України Олександр Семенович Пресман поручився: «Стадіону в Кошарах бути!». Сьогодні Олександр Семенович разом з главою Роздільнянської РДА Бараненко Наталією Вікторівною і сільським головою Сазанський Федором Федоровичем побував на об’єкті, який планують закінчити до Дня Святителя Миколая – 19 грудня.

«Найголовніше для мене сьогодні, що б наші діти могли займатися спортом, прищеплювати їм здоровий спосіб життя. Я бачу, з якою радістю і ентузіазмом жителі Кошар чекають новий стадіон. Роботи йдуть, роботи будуть продовжені і стадіон буде побудований », – підкреслив народний обранець.
Олександр Пресман висловив надію, що новий спортивний об’єкт будуть утримувати в належному стані і вдосконалювати, розвивати так само, як в селі Кам’янка Роздільнянського району, де новий стадіон утримують в ідеальному порядку.
В цей же день народний депутат спілкувався з педагогічним колективом Кошарської ЗОШ. Обговорювалася тема децентралізації.

Читайте також