Будинок культури отримав нове оздоблення сцени.

Нещодавно село Василівка Біляївського району відзначило свій День народження – 169 років з дня заснування. Село Василівка має дуже цікаву історію та є історичною перлиною України. Тож до славної дати Василівському Палацу культури фонд Олександра Пресмана зробив чудовий подарунок: в Палаці культури оздоблення сцени прийшло в непридатність та потребувало заміни. Працівникам культурного закладу дуже хотілось, щоб їх сцена виглядала по-новому – гарно та святково. Завідуюча Василівським ПК Галина Олександрівна Неплій, звернулась з проханням до народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана.
Сьогодні сцена Палацу культури вражає новим гарним оздобленням, що його придбали на кошти благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро». В оновленому центрі культури села Василівка вже буяє життя – йдуть репетиції кружків художньої самодіяльності з хореографії, вокалу та театрального мистецтва. Нова «одежа» для сцени така чудова, що люди просто в захваті. Але це не єдиній подарунок від БФ «Творю добро» мешканцям села Василівка. В загальноосвітній школі села з`явились чотири величезні дзеркала, що їх попросили подарувати батьки дітей.
З народним депутатом України Олександром Пресманом та його помічником Дмитром Чапіром у мешканців села давня дружба. Вони постійно опікуються проблемами сельчан, а особливо проблемами школи та ПК. Школярі Василівки щорічно приймають участь в авторській програмі фонду «Творю добро» – «Канікули з Пресманом». А для Василівського ПК, при сприянні народного депутата України Олександра Пресмана та депутата Одеської обласної ради Дмитра Чапіра були виділені бюджетні кошти на заміну кількох вікон, у тому числі і фасадних, та вхідних дверей. Сьогодні нові вікна та двері вже встановлені, тож зимова негода не призведе до втрати тепла. В приміщенні не будуть гуляти протяги, як це було раніше. Люди радіють і дякують своїм депутатам.
«Нам дуже пощастило, що саме Олександр Пресман став нашим представником у парламенті. На території його округу робиться те, про що в інших округах можуть тільки мріяти. Яскравий приклад, – це наш Палац культури. Для його відродження зроблено дуже багато. Сподіваюся на подальшу співпрацю і допомогу », – зазначила керівник Палацу культури Галина Неплій.

Читайте також