Лиманській школі №1 виповнилось 210 років.

Цю чудову дату відзначали усім селом. В місцевому Будинку культури зібрались не тільки освітяни, школярі та їх батьки, але й представники органів місцевого самоврядування на чолі з головою сільради Євтодій Ольгою Савічною. Завітали й гості з районного центру – голова РДА Бараненко Наталія Вікторівна, завідуючий районним відділом освіти Красножон Наталія Володимирівна. Прибув и помічник народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана, керівник його благодійного фонду «Творю добро» Микита Дмитрович Кузькевич.
Лиманська школа №1 відома не тільки своїми чудовими традиціями, але й талановитими дітьми. Тож до чудової дати школярі підготували справжнє святкове шоу. Дуже гарні співи, танцювальні та, циркові номери. Глядачі оцінили чудові виступи бурхливими оплесками. З святкової сцени педагогів та їх вихованців привітали представники влади. За роки існування школи в ній навчався майже кожен мешканець села – не кілька, а кілька десятків поколінь. Адже школа була заснована ще тоді, коли мешканцями селища Лиманське були німці-колоністи, а саме селище носило назву Зельц (Зальц). Саме німці-колоністи й будували цю школу, де й сьогодні буяє життя, вчаться діти, працюють досвідчені педагоги, виходять в доросле життя випускники, щоб працювати на благо країни, відроджувати рідне селище.
Від імені народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана, присутніх привітав його помічник Микита Дмитрович Кузькевич. Крім теплих привітань та добрих побажань, як і годиться на день народження, він привіз подарунок від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – адресну допомогу на придбання чотирьох сучасних шкільних дощок.
Теплі привітання прозвучали також від голови Роздільнянської РДА Наталі Бараненко, керівника районного відділу освіти Наталі Красножон, голови селищної ради Ольги Євтодій та інших почесних гостей свята. Привітала колег і директор школи Погорелова Галина Пилипівна. В Лиманській школі №1 згуртований та дружний колектив.
Чудова дата, чудове свято, чудова школа, чудові педагоги та талановиті учні! Хай все у них буде добре ще багато років.

Читайте також