Молодіжний спорт – інвестиції в майбутнє

У селищі Лиманське Роздільнянського району пройшов районний турнір з футболу серед школярів. У турнірі взяли участь 7 команд з різних куточків району: команда з міста Роздільна, три команди з селища Лиманське, в тому числі одна дівоча, команда з Колонтаївки, з Кучурган та команда з села Яковлівка . Призовий фонд – медалі за перше, друге і третє місце, а також кубки командам – переможцям забезпечив благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро». На турнірі були присутні керівник БФ Олександра Пресмана «Творю добро» Микита Кузькевич і заступник голови федерації футболу Одеської області Петро Чилібі.
Підтримка молодіжного спорту один з пріоритетів діяльності народного депутата України Олександра Пресмана. Особливо це стосується такого виду спорту, як футбол. Адже Олександра Семенович сьогодні очолює федерацію футболу в Одеській області. Підтримка молодих талановитих спортсменів дуже важлива, особливо для дітей, що мешкають в селах і не мають можливості займатися в спортивних закладах під керівництвом досвідчених тренерів. Один з таких заслужених досвідчених тренерів, здатний виявити молодих перспективних футболістів, прибув сьогодні в Лиманське. Петро Христофорович Чілібі уважно спостерігав за грою. Особливо він відзначив футболістів з Роздільної і господарів поля. У напруженій боротьбі перемогли роздільнянці, друге місце дісталося одній з Лиманських команд, а третє – молодим футболістам з Кучурган.
«На честь канікул ми проводили районний турнір. Брали участь діти 2006 року народження і молодші. Такі турніри дуже потрібні для популяризації футболу в Україні, для того, що б на селі футбол не забували. Ми дуже вдячні народному депутату України Олександру Семеновичу Пресманом за підтримку і допомогу в проведенні цього турніру », – сказав один з організаторів.
Переможців привітали Микита Кузькевіч і Петро Чілібі. Вони вручили медалі та кубки командам – переможцям.

Читайте також