БФ “Творю добро” привітав залізничників міста Роздільна.

Напередодні професійного свята працівників Укрзалізниці, помічники народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана привітали представників цієї відповідальної професії. У місті Роздільна в неофіціальній обстановці до присутніх з теплими словами вітання звернулась керівник громадської приймальні народного обранця у Роздільнянському районі Галина Василівна Нагорняк: «Шановні залізничники, Олександр Семенович доручив мені передати вам щирі вітання з професійним святом та найтепліші побажання здоров’я, стабільності, добробуту та злагоди у сім’ях , успіхів та професіоналізму в роботі».
Народний депутат вважає залізничний транспорт найважливішим для громадян нашої країни, бо це справді народний транспорт, що їм користуються усі люди. Для міста Роздільна залізниця має величезне значення. Історично саме залізниця сприяла розвитку вузлової станції, а невдовзі і міста Роздільна. Професія залізничника завжди була тут почесною та престижною. Сьогодні на цій ділянці залізниці працює понад 1200 працівників. Це різні служби, але усі вони працюють в єдиній системі. Таке велике підприємство дуже впливає на наповнення бюджету міста і може вважатися містоутворюючим.
Галина Василівна переказала найголовніше побажання усім залізничникам від народного депутата – побажання миру в країні. « Це сьогодні найголовніше для кожного громадянина»,- підкреслила керівник громадської приймальні.
До громадської приймальні народного депутата України Олександра Пресмана недавно звернулась делегація працівників залізниці вузлової станції Роздільна з клопотанням про встановлення меморіальної дошки почесному громадянину міста Роздільна, екс –міністру транспорту України, Георгію Миколайовичу Кірпі. Саме завдяки цій людині в Роздільній побудований сучасний красень – вокзал, проведений благоустрій привокзальної площі. Працівники громадської приймальні передали клопотання до міської ради. Мер міста Роздільна Валерій Шовкалюк пообіцяв, що рішення по цьому питанню буде прийняте.
Помічник Олександра Семеновича Антон Муравенко вручив залізничникам подарунки від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – електричні чайники. Кожне відділення залізниці, кожна служба отримали чайник, як символ миру та тепла. Адже запашний гарячий чай завжди схиляє людей до мирного чаювання.

Читайте також