У 139-му окрузі привітали працівників соціальної сфери.

Напередодні професійного свята соціальних працівників, Дня працівника соціальної сфери України, до 139-го округу прибула команда народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана. Помічники народного депутата побували в різних районах округу, щоб привітати людей цієї гуманної та відповідальної професії.
Великомихайлівський район.
Помічник народного депутата України Олександра Пресмана Антон Муравенко та керівник громадської приймальні народного обранця в Великомихайлівському районі Валентина Гамар зустрілися з трудовими колективами пенсійного фонду, управління соціального захисту населення, територіального центру соціального обслуговування, районного центру сім’ї та молоді, колективом Новосавицького будинку – інтернату і ветеранами соціальної сфери. Всього в цих колективах працює 220 осіб.
Від імені Олександра Семеновича, вони привітали винуватців урочистостей та вручили трудовим колективам сувенірні електрочайники та вітальні листівки від фонду Олександра Пресмана «Творю добро». Керівники соціальних установ Великомихайлівського району були відзначені почесними грамотами від народного депутата України Олександра Пресмана.
Така турбота дуже приємна працівникам соціальної служби. Люди щиро дякували за подарунки і увагу.
Роздільнянський район.
З професійним святом працівників соціальної сфери привітали помічники народного депутата України Олександра Пресмана , працівники його громадської приймальні Галина Нагорняк та Надія Колпакова.
«Ви ті люди, що першими відчувають біль мешканців нашого району і завжди вважаєте за необхідне прийти на допомогу. Народний депутат України Олександр Пресман щиро зиче вам щастя, здоров’я, наснаги та терпіння,»- сказала Галина Василівна.
Надія Володимирівна підкреслила, що громадська приймальня народного обранця усі ці роки працює у тісному контакті з працівниками соціальної сфери. «З усього кола питань те негараздів, що виникають у мешканців міста та району ми знаходимо сумісну відповідь та шляхи вирішення»,- зазначила Надія Володимирівна. Помічник народного депутата побажала працівникам соціальної сфери яркого сонця, мирного неба, міцного здоров’я , та підкреслила, що душевної теплоти,сердечності і уваги у соціальних працівників вистачить на всіх.
Від народного депутата України чотирьох найкращих працівника соціальної сфери нагородили Почесними грамотами. Усім вручили гарні вітальні святкові листівки. А ще, від благодійного фонду Олександра Пресмана, колективам соціальних працівників району та міста вручили 30 електричних чайників з логотипом благодійного фонду.
Захарівський район.
Урочисті заходи в селищі Захарівка на честь професійного свята працівників соціальної сфери були організовані керівництвом РДА. Від імені народного депутата України Олександра Пресмана соцробітників селища та району привітали його помічник Антон Муравенко та голова громадської приймальні народного обранця в Захарівському районі Валентина Крилова. Вони передали соціальним працівникам щирі привітання та найтепліші побажання з професійним святом від Олександра Семеновича, та від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» вручили представникам трудових колективів соціальної сфери електричні чайники з логотипом фонду.
Для соціальних працівників силами місцевої самодіяльності організували чудовий концерт. Урочистості з нагоди Для працівників соціальної сфери пройшли в Захарівському районі на високому рівні.

Читайте також