Державні субвенції. В селищі Велика Михайлівка капітально відремонтували дорогу.

На центральній вулиці селища Велика Михайлівка новеньке асфальтове покриття. Завершена заміна бордюрів загальною протяжністю півтора кілометри.
Капітальний ремонт центральної вулиці проведен з залученням субвенції з обласного та центрального бюджетів, та на кошти Великомихайлівської об`єднаної територіальної громади, 50:50. Державні субвенції отримані за сприянні народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана та членів його команди у Одеській обласній раді. Це лише один з багатьох проектів у Великомихайлівському районі, який вдалося реалізувати за допомогою народного обранця.
«Об`єднана територіальна громада створена три роки тому. За цей час зроблено дуже багато. Один з найважливіших напрямків – ремонт доріг. Робота в цьому напрямку має бути продовжена. Ми дуже вдячні Народному депутату України Олександру Пресману за сприяння в направленні бюджетних субвенцій до нашого району. А ще за чудовий парк в центри селища, комфортний та затишний. Сьогодні це улюблене місце прогулянок мешканців селища. Мешканці Великої Михайлівки пишаються своїм парком.»,- підкреслив заступник голови Великомихайлівської об’єднаної громади Валерій Косенко.
Сьогодні на кошти БФ Олександра Пресмана «Творю добро» в селищі Велика Михайлівка будують сучасний міні-стадіон.

Читайте також