Помічники Олександра Пресмана привітали соцпрацівників Окнянського району та поспілкувались з місцевими жителями..

Представники соціальної сфери Окнянського району не раз бували гостями в сусідньому Захарівському районі Одеської області на заходах, які спільно з жителями громади проводять народний депутат України Олександр Пресман і депутат Одеської обласної ради Микита Кузькевич, реалізуючи програми Благодійного фонду «Творю добро».

На цей раз вони запросили народного депутата України до себе в Окнянський район з нагоди святкування Дня соціального працівника.

Після святкового концерту від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» представникам шести колективів були вручені святкові вітальні листівки та електричні чайники з логотипом благодійного фонду.

Про свої хвилювання жителі району розповіли помічнику народного депутата України Олександра Пресмана Антону Муравенко і голові громадської приймальні в Захарівському районі Валентині Криловій . Люди висловили надію на допомогу Олександра Семеновича в питанні завершення будівництва школи-довгобуду, яку чекають більше 10 років. Адже досвід у вирішенні таких питань, не на словах, а на ділі, у народного депутата є.

У приклад жителі Окнянського району привели школу села Новопетрівка Великомихайлівського району, закінчення будівництва школи в селі Павлівка Захарівського району та капремонт школи Красносельскої ОТГ Лиманського району Одеської області.

Читайте також