В селі Понятівка Роздільнянського району відсвяткували храмове свято.

В селі Понятівка Роздільнянського району храмове свято.В храмі великомученика Дмитра Солунського зібрались віряни, щоб спільно помолитись цьому чудовому святому.

Будівля Понятівського храму дуже старовинна ( 1821 року), та має історичну цінність. У роки Радянської влади в будівлі розташували склад ядохімікатів. Після становлення незалежності України храм повернули громаді села.

Протоієрей храму Микола Мороз всі роки потроху приводить будівлю до ладу. Храм відроджується, набуває колишньої величі.

Урочисту літургію служив благочинний Великомихайлівського округу Микола Чулей. Йому сослужив протоієрей храму вмч Дмитра Солунського Микола Мороз та священики з сусідніх приходів. На святковій літургії були присутні голова Роздільнянської РДА Наталья Бараненко, Понятівський сільській голова Анатолій Томчук та сільські голови і гості з сусідніх сіл. Завітали на храмове свято і представник команди народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана.

Після закінчення святкової Божественної літургії , хресної ходи та святкової проповіді членів православної громади привітали зі святом офіційні особи.
Вітання від народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана вірянам передав його помічник Артем Табалов. Він вручив від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» Сертифікат на придбання нових броньованих дверей для храму. Настоятель храму отець Миколай подякував благодійникам за допомогу. Він зазначив, що на кожній літургії в храмі звучить молитва «за благоукрасителів храму сєго, за усіх, хто вносить хоч маленьку лепту в храм свічечка горить на престолі».

Священослужитель наголосив, що Понятівський храм « зазнав всі спокуси і гоніння, але був і залишається храмом Божим, де люди рятують свої душі».
По закінченню церковної служби парафіян та священників, а також гостей свята запросили до спільної трапези.

Читайте також