У місті Южне привітали працівників культури.

У місті Южне пройшло святкування Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва! На святкові заходи до Южного запросили народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана. Але, на жаль, через велику зайнятість, народний обранець не зміг бути присутнім на святі особисто.

Привітати представників культури міста до Южного прибули помічники народного депутата Марина Орлова та Антон Муравенко. Благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро» підготував подарунки усім колективам, що приймають участь в культурному житті міста. Це 33 культурні установи Южного, і кожен колектив отримав у подарунок електричний чайник з логотипом благодійного фонду. Крім того, керівнику відділу культури Южненської міської ради Надії Дмитрівні Конопатській був вручений планшет для забезпечення потреб управління відділу культури.

З містом Южне у народного депутата України Олександра Пресмана давня дружба . Жоден захід, жодне свято у Южному не проходить без участі його благодійного фонду «Творю добро». Сьогодні мер міста Южного Володимир Новацький високо оцінив діяльність народного депутата України Олександра Пресмана .

Олександр Семенович Пресман був нагороджений Почесною грамотою «за надану спонсорську допомогу, високу професійну майстерність та активну участь в організації загальноміських заходів, та з нагоди 40-річчя міста Южне.»

Ще народному депутату передали Подяку від мера міста «за багаторічну підтримку сфери культури м. Южного. Завдяки вашому фонду «Творю добро» у нашому місті з`явились ковані скульптури «Книжкова шафа» і «Якір», мешканці Южного отримують у подарунок яскраві концертні програми відомих улюблених виконавців та солодкі композиції, виконані торговим домом «Бублікоff». Декілька цих солодких шедеврів поповнили Книгу рекордів України.». Володимир Новацький в тексті офіційної Подяки побажав Олександру Семеновичу «нескінченої життєвої енергії, мудрості щодо прийняття важливих рішень. Творити добро на благо людям». Обидва офіційних документа були передані народному депутату України через його помічників.

Олександр Пресман зазначив, що він високо цінує довіру мешканців міста Южне. В свою чергу народний обранець нагородив Почесними грамотами від народного депутата України Олександра Пресмана Конопацьку Надію Дмитровну, керівника відділу культури при управлінні освіти, культури, спорту та молодіжної політики при міській раді міста Южного та Наконечну Майю Петрівну, керівника Управління освіти, культури, спорту та молодіжної політики при міській раді.

На святковому заході було сказано багато слів подяки Петром Івановичем Кутенцом, директором Палацу культури міста Южне. Лариса Георгієвна Шегида керуюча справами виконавчого комітету Южненської міської ради подякувала Олександру Семеновичу за великий вклад в культуру міста, згадавши його участь в культурно – масових заходах за участю зірок естради та популярних зіркових колективів, за чудові скульптурні ковані подарунки до Дня міста та за усі інші культурні програми, що реалізують у міста за підтримки благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро».

Читайте також