В селі Кучурган пройшов конкурс «Міс Осінь -2018»

Ввечері до сільського Палацу культури поспішають святково вдягнені люди. Бо сьогодні тут велика подія – в селі проводять конкурс серед дівчат «Міс Осінь – 2018» під патронатом народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана. Зранку працівники палацу культури, з великою фантазією, прикрасили сцену. Встановили великий стіл, де мало розміститись поважне журі. На свято запросили почесного гостя – народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана. Це стало вже доброю традицією: участь народного обранця у святкових заходах села Кучурган. На сьогоднішнє свято народний депутат приїхав з чудовим подарунком. Разом з Олександром Семеновичем до села завітав улюблений вокаліст, заслужений артист України Павло ЗІбров.

І ось на сцену вийшли учасниці конкурсу. Найгарніші та найвправніші дівчата Кучурган сьогодні мали змагатись на звання «Міс Осінь-2018». Всього у конкурсі брало участь семеро дівчат. Почалось усе з конкурсу-дефіле, який познайомив журі та глядачів з кожною учасницею. Крім того глядачам представили найкращі танцювальні та вокальні номери місцевих самодіяльних колективів. Конкурси «Візитка» та «Перевтілення» визвали бурні оплески присутніх. Навіть строге журі оцінило старання учасниць. Дівчата представили на дегустацію журі страви, що самі їх приготували та продемонстрували свої таланти. Кожній було чим похвалитись. Адже участь в конкурсі приймали кращі з кращих.

Поки члени журі вибирали переможниць у різних номінаціях, на сцену піднявся народний депутат України Олександр Семенович Пресман. Він привітав кучурганців з чудовим заходом та прекрасно відремонтованим Палацом культури. А ще представив свого друга, заслуженого артиста України і відомого співака Павла Зіброва.

Це був чудовий концерт. Павло Зібров виконував як відомі улюблені хіти, так і нові пісні. Глядачі були у захваті. А коли співак спустився до зали і став танцювати з представницями прекрасної статі, кучурганці нагородили його оваціями. Разом з Павлом Зібровим танцював і веселився від щирого серця народний депутат України.

Це було дуже веселе свято. Мешканці Кучурган вміють і працювати, і веселитися. Нарешті журі визначилось з переможницею конкурсу. Титул « Міс Осінь- 2018» завоювала Олександра Труханова. Вона ж стала кращою у номінації «Міс чарівність». Номінацію «Віце- Міс Осінь 2018» та й ще «!Міс елегантність» судді присудили Ользі Онікі. Юлія Шумак зайняла номінацію «Міс привабливість”. Аліна Будяк виборола титул «МІс загадковість”, Юлія Оліх – «Міс грація», Діана Дембицька – «Мис натхнення», а Ганна Боканча – «Міс неповторність».
Кожна дівчина отримала цінні призи та подарунки від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро». Це було справжнє свято дівочої краси та елегантності.
«Переможниця конкурсу розумничка. Але правда і той факт, що всі учасниці гідні найвищих нагород.
Кучурган – це село з великої літери », – сказав у своєму виступі народний депутат України Олександр Пресман.

Читайте також