В селі Кам`янка Біляївського району відсвяткували ювілейний День села.

День села в Кам`янці Біляївського району співпадає з днем храмового свята великомученика Дмитра Солунського. Але цього року святкування перенесли на вихідний день – суботу, 10 листопада.

Масштабного святкування не планували, бо в місцевому будинку культури стався обвал даху . Кошти на ремонт вже виділені з місцевого та районних бюджетів, але до свята з ремонтом не встигли. Саме тому не вдалося організувати концерт для мешканців села. Але дітей не можна було залишати без свята.

 

Сільський голова Жарит Федір Степанович звернувся по допомогу з організації дитячого свята до народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана. Народний обранець миттєво відгукнувся на звернення. Благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро» подбав, щоб до села привезли дитячі атракціони: величезну надувну гірку та батути. А ще установку з виробництва цукрової вати.

День народження села Кам`янка цього року не простий, а ювілейний. Селу виповнилось 210 років. Тож додатковим подарунком до ювілею від благодійного фонду стала система відео спостереження, що її мають встановити на вулицях села. Благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро» вже придбав кілька камер зовнішнього відео спостереження, яки будуть встановлені у найближчий час.
«Безпека громадян один з найголовніших приоритетів роботи мого благодійного фонду «Творю добро»,- підкреслив народний обранець.
Сільський голова Кам`янки Федір Степанович Жаріт щиро подякував Олександру Семеновичу за постійну поміч з вирішення багатьох проблем села, а також виразив надію на подальшу співпрацю.

Читайте також