З робочим візитом до Лиманського та Біляївського району.

Народний депутат України Олександр Семенович Пресман разом з депутатами Одеської обласної ради Микитою Кузькевичем та Миколою Дерев’янко з робочим візитом, завітали до села Латівка Біляївського району, та до села Красносілка Лиманського району, що є центром Красносільської ОТГ. Народний обранець та його помічник відвідали будівельні об’єкти в цих населених пунктах.
В селі Латівка будують давно очікуваний та дуже необхідний мешканцям села дитячий садочок на 120 місць. Про сільській дитячий садочок місцеві жителі мріяли багато років. Тепер ця мрія втілилася в реальну будову. Дитячий садочок будують за кошти державного, обласного та місцевого бюджетів. В цілому в Одеській області планують побудувати дошкільних установ на 3000 місць.

«Дуже задоволені якістю проведених робіт. Все зроблено на совість»,- підкреслив, після інспекції новобудови, народний депутат.
Після Латівки, Олександр Пресман та Микита Кузькевич побували в селі Красносілка Лиманського району. Тут ударними темпами ведеться капітальний ремонт місцевої школи. Сьогодні проводять утеплення фасаду школи. Контроль якості ремонту дуже ретельний. Адже Красносільська школа має стати учбовим закладом європейського типу. Саме завдяки децентралізації та створенню Красносільської ОТГ, у сільської громади з`явились великі можливості. Тільки в липні цього року громада отримала з бюджету розвитку шість мільйонів гривень . Чотири мільйони на капітальний ремонт було виділено з обласного бюджету. Народний депутат України розповів, що пам’ятає кожен день ремонту школи в селі Красносілка. Він висловив подяку директору школи Наталії Михайлевич та голові Красносільської об`єднаної громади Миколі Майдебурі за повсякденний контроль якості ремонтних робіт.

Читайте також