Напередодні християнського свята у Роздільну доставлені святині.

За дорученням народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана, в Роздільнянський район з робочим візитом прибув його помічник, депутат Одеської обласної ради Ігор Юрійович Іоганов.

В цей день у Роздільній велика подія. Напередодні християнського свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, в Роздільнянський храм Святителя Інокентія архієпископа Одеського і Херсонського доставлені святині: Чудотворна Молченська ікона Божої Матері, мироточива ікона Божої Матері Всецариця, мощі священномученика Кипріана та мучениці Юстини. Святині доставив з Сумської області Високопреосвященіший Роман архієпископ Конотопський і Глухівський. Владика, у спів служінні з духовенством Роздільнянського району, відслужив перед іконами молебень і Акафіст.

Разом з ним, за мир в Україні, молилися православні віруючі, які в цей день йшли в храм нескінченним потоком. Храм Святителя Інокентія побудований в Роздільній на кошти благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро». Від імені народного депутата України Ігор Іоганов привітав православну громаду храму з знаменною подією і наступаючим святом Введення в храм. Він подякував Владиці Роману за те, що той зумів знайти час і сили доставити святині в Роздільну. «Сьогодні чудотворні ікони, як ніколи, потрібні людям, що б вони могли помолитися за здоров’я, про свої потреби, про мир, що б Цариця небесна всіх оберігала і захищала», – підкреслив Ігор Юрійович.

За дорученням народного депутата України Олександра Пресмана, його помічник привітав з днем народження матінку Марію Дутчак, вдову покійного протоієрея храму Святителя Миколая Чудотворця Петра Дутчака, подякував їй за труди на благо церкви і передав подарунок від Олександра Семеновича. З моменту відходу з життя отця Петра, Олександр Пресман перебуває в тісному контакті з його сім’єю і всіляко допомагає вдові і дітям покійного.
В цей же день, за дорученням народного обранця, в Роздільнянському храмі Святителя Інокентія, Ігор Юрійович Іоганов зустрівся з присутнім на богослужінні протоієреєм Кучурганського храму Володимирської ікони Божої Матері Олександром Басарабой та передав від фонду «Творю добро» пожертвування на будівництво недільної школи при храмі.

Будівництво недільної школи в селі Кучурган ведеться за кошти БФ Олександра Пресмана «Творю добро». В цьому році вже побудовані стіни майбутньої школи, залитий армопояс. Будівельні роботи призупинені на зимовий період, але з першим теплом будуть відновлені. Отець Олександр висловив надію, що будівництво закінчать в 2019 році до храмового свята та передав подяку від православної громади села Кучурган народному обранцю.

Читайте також