День місцевого самоврядування та підсумки роботи за 2018 рік.

Друзі зустрічаються знову.
Чудовим недільним днем, 9 грудня, в Садах Перемоги шумно і багатолюдно. Сюди з’їхалися представники 6 районів і міста Южне. Сьогодні 139-й виборчий округ святкує День місцевого самоврядування та підводить підсумки роботи за 2018 рік.

Сади Перемоги … Потрапити сюди велика честь і визнання заслуг перед своєю громадою. У залі ошатно вбрані усміхнені люди різного віку. Це голови сільських і міських громад, активісти і депутати: всі ті, хто разом з народним депутатом України Олександром Семеновичем Пресманом активно працює в 139-ому виборчому окрузі, покращуючи якість життя своїх земляків. Серед запрошених і представники духовенства 139-го округу, тому що БФ Олександра Пресмана «Творю добро» давно і вагомо працює в сфері будівництва храмів, допомоги православним громадам.

Прекрасних людей запросив сьогодні на своє свято народний обранець. Це його команда, його соратники та однодумці, які поділяють всі ті моральні цінності, що сповідує Олександр Пресман.
За святковими столами зібрався представники Захарівського, Роздільнянського, Великомихайлівського, Лиманського, Біляївського районів і міста Южне. Присутні й жителі Окнянского району – вони вперше на заході подібного роду, тому що частина Окнянского району зовсім недавно увійшла до складу 139-го виборчого округу. Радують чудовими танцювальними та вокальними номерами представники різних районів, бо гості приїхали у супроводі місцевих митців сцени. Всі дуже ретельно готувались до свята, придумали оригінальні вітання та подарунки, чудові номери. Весь вечір на сцені улюбленець усього 139-го виборчого округу, зірковий пародист Валерій Юрченко.
Але ось ведуча запрошує до мікрофона народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана. Зал вибухає оплесками. Олександр Семенович тепло привітав присутніх з Днем місцевого самоврядування, побажав нових звершень, ентузіазму та успіхів у їх роботі на благо людей, виразив надію на подальшу плідну роботу на благо місцевих громад.

Але на тлі веселого свята народний обранець нагадав присутнім про бранців – моряків, що сьогодні знаходяться у ворожому полоні. Він побажав нашим героям ще до Нового року повернутись до рідних домівок та зустріти свята у лоні своєї сім’ї.

Олександр Семенович згадав усіх героїв – захисників наших кордонів, що загинули в АТО. Він також згадав своїх друзів та соратників, що недавно пішли з життя. Людей, з якими він плідно співпрацював всі ці роки, і яких нескінченно поважав – Ігоря Івановича Стебловського, голову Захарівської РДА та Вадима Володимировича Кота, депутата Роздільнянської районної ради. Сумно втрачати друзів. Олександр Семенович попросив вшанувати пам’ять усіх загиблих та померлих хвилиною мовчання. Зал завмер у скорботі. Кожен згадував своїх друзів, яких вже нема на цьому світі.

Але життя триває і люди, які зібралися сьогодні на свято, чекають теплих слів і добрих побажань.
На сцену запрошуються депутат Одеської обласної ради, керівник благодійного фонду Олександра Семеновича Пресмана «Творю добро» Микита Дмитрович Кузькевич. За ручку він веде маленьку дівчинку. Це Ніколь – онука народного депутата України Олександра Пресмана та дочка Микити Дмитровича. Того року Олександр Семенович став щасливим дідусем двох чудових онучок. Разом з Микитою Дмитровичем на сцену піднімається керівник громадської приймальні народного депутата України в Захарівському районі Валентина Олександрівна Крилова. Сьогодні помічник народного депутата України Микита Кузькевич добре відомий в Захарівському районі. Відповідальний і серйозний молодий депутат обласного рівня вникає в усі проблеми району і тісно співпрацює з громадами та керівництвом. Люди кажуть, що Олександр Семенович виростив собі гідну зміну. Добрі слова про молодого політика каже і помічник народного депутата Валентина Крилова.
Це було чудове свято. Люди відчували себе, наче одна велика родина. Мешканці різних районів, що за 8 років вспіли перезнайомитись та здружитись на спільних заходах та урочистостях, потоваришувати та зріднитись, радо спілкувались між собою.

Всі фото з заходу, в можете побачити на сторінці “Наш депутат- Олександр Пресман” у Фейсбук:

День местного самоуправления отпраздновали жители 139 округа с фондом Александра Пресмана "Творю добро"

Опубліковано Нашем депутатом – Александром Пресманом Понеділок, 10 грудня 2018 р.

Олександра Семеновича вітала команда Роздільнянського району, міста Южне, представники частини Біляївського та Лиманського району, які входять до складу 139-го округу. Ансамбль з Захарівського району з села Перехрестово під оригінальною назвою «Перехрестя» присвятив Олександра Семеновичу чудову пісню про… Олександра Семеновича.
Веселе привітання підготувала команда Великомихайлівського району. Напередодні наступаючого року Свині, вони вручили народному депутата України засмажене порося – що називається «підклали свиню».
Вперше в цій зали виступив представник Окнянського району. Він був дуже здивований таким дружнім святом і сказав, що свого депутата вони бачили тільки в день виборів, та й то, недовго. Але тепер він побачив яким має бути справжній народний депутат України, що працює для людей і разом з людьми.
Кращих представників місцевого самоврядування , від кожної громади, нагороджували офіційними Грамотами від Одеської обласної ради. Жінкам разом з нагородою вручали квіти. Зал реагував бурхливими оплесками.
Але ось свято набуло своєї кульмінації. Бо на сцену вийшли артисти, що їх знає і шанує майже уся Україна. Їх пісні подобаються як старшому, так і молодшому поколінню. На свято в Садах Перемоги народний депутат України Олександр Семенович Пресман запросив популярний ансамбль з Білорусії «Ляпіс Трубецькой», що сьогодні носить назву «Ляпіс -98». І тут вже весілля досягло такого напруги, що танцював увесь зал. Разом з усіма танцював та веселився і той, хто створив все це чудове свято, об`єднав та згуртував усіх цих людей, власним прикладом навчив їх допомагати одне одному та працювати для земляків, навчив творити добро – народний депутат України Олександр Семенович Пресман.

Читайте також