Команда Олександра Пресмана допомогала Святому Миколаю у Великомихайлівському районі.

Напередодні Свята Миколая Чудотворця до Великомихайлівського району завітав помічник народного депутата Олександра Пресмана Антон Муравенко. Він привіз для дітей молодших класів та дошкільнят чудові подарунки від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро». Гарні яскраві пакунки з новорічними малюнками були наповнені найсмачнішими цукерками.

Свій візит до Великомихайлвського району помічник народного обранця розпочав з Цебриковської ОТГ. В Цебриковській ЗОШ №1 діти зібрались на святкову лінійку. Директор школи Світлана Манько попрохала передати щиру подяку Олександру Семеновичу за чудові подарунки та постійну допомогу. А школярі дружно проскандували: « Дякуємо!».
Так само щиро та привітно зустріли помічника народного депутата в Цебриковській ЗОШ №2. Діти були в захваті від чудових подарунків та дружно скандували «Дякуємо».
У школі села Вишневе, куди завітала команда народного депутата України Олександра Пресмана, директором закладу працює активний член команди народного обранця Сергій Свидовий. З Олександрм Пресманом його зв’язує багаторічна плідна співпраця. Сьогодні він тепло подякував народному депутату за чудові подарунки та виразив сподівання на подальшу співпрацю. А школярі пообіцяли, що будуть вести себе гарно і добре вчитись, щоб Святий Миколай обдаровував їх подарунками і далі.

У Цебриковському дошкільному дитячому закладі діти вже вкладались на «тиху годину». Тож помічник народного депутата Антон Муравенко попрохав вихователів поклалсти їм подарунки «під подушку», щоб, коли прокинуться, зразу побачили сюрприз від Святого Миколая.
За таким же планом вирішили привітати дошкільнят з Новоборисівського ДДЗ. Бо поки доїхали до Новоборисівки, то діти вже вклались спати. Тож, як прокинуться, побачать чудові подарунки і будуть мати неабияку втіху.
А от учнів Новоборисівської початкової школи помічник народного депутата привітав особисто. Ця школа за кількістю учнів друга в районі. Тож подарків привезли багато. Кожна дитина з начальної школи отримала яскравий новорічний пакуночок з смачними цукерками. Директор школи Таранюк Валентина Іванівна щиро подякувала народному депутату за увагу до дітей та згадала чудові літні поїздки до Одеси, як для діточок, так і для дорослих, в рамках «Канікул з Пресманом». «Діти дуже чекали цих подарунків, адже вони добре вчились та гарно себе поводили, щоб Святий Миколай та дядя Саша Пресман передали їм цукерки»,- підкреслила Валентина Іванівна. Вона виразила надію, що співпраця з Олександром Семеновичем та його благодійним фондом «Творю добро» триватиме й далі.

19 грудня, в день Свята Миколая Чудотворця ранок помічника народного обранця почався з поїздки до села Полєзне . Разом з Антоном Муравенко до ЗОШ села Полєзне завітала й керівник громадської приймальні народного депутата України в Великомихайлвському районі Валентина Василівна Гамар. Вони привітали молодших школярів та дошкільнят та вручили подарунки. Велику подяку Олександру Семеновичу передав директор школи села Полєзне Вишняков Михайло Сергійович.
А ще Святий Миколай, разом з помічниками народного депутата України, завітав в цей день до дитячого відділення Великомихайловської районної лікарні. Сьогодні там на лікуванні 23 дитини. Це дуже сумно хворіти на свята, а особливо на таке чудове свято, коли Святий Миколай нагороджує дітей подарунками. Тож головний лікар Антощук Іван Васильович запросив до хворих діток Святого Миколая, щоб не забув вручити їм чудові подарунки. Розчулені батьки щиро дякували Олександру Семеновичу за увагу та людяність. Бо щасливі діти скоріше одужають.
Просто з лікарні помічники народного обранця поспішили на центральну площу селища, де вже почалось вранішнє відкриття ялинки. На цей святковий захід з`їхались школярі з навколишніх сіл: Новопетрівки, Новоселівки, Стояново. Присутні на святі й діти з двох шкіл Великої Михайлівки. До свята ретельно готувались. Діти показали чудові самодіяльні номери. Малечу розважали аніматори. І звичайно, на площі був сам Святий Миколай з повним мішком чудових подарунків від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро». Голова Великомихайлівської об’єднаної територіальної громади Тетяна Жарська, від імені усіх дітей та їх батьків, подякувала Олександру Семеновичу за його турботу і увагу до дітей району.
А помічники народного депутата України Олександра Пресмана вже поспішали до села Великоплоське. Це і справді дуже велике село, де функціонує дві школи, дошкільна група та дитячий садочок. Всього більше як 200 дітей привітали від Святого Миколая та фонду Олександра Пресмана «Творю добро». І звичайно кожній дитині вручили чудові подарунки. Керівництво села просило передати народному обранцю щиру подяку від дітей та усіх мешканців.

В цей же день помічники народного обранця завітали до маленького села Тростянець. Тут в чистенькій школі тепло та затишно. Бо чудовий керівник Воронцова Антоніна Іванівна дуже добра хазяйка та тримає свій учбовий заклад на високому рівні. Вона активний учасник багатьох проектів благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» і співпрацює з народним депутатом довгі роки. Антон Муравенко з радістю виконав почесне доручення Олександра Семеновича та Святого Миколая та вручив дітям подарунки.
Завершальним етапом поїздки по Великомихайлівському району стало вечірнє відкриття головної ялинки, що відбулось на центральній площі селища. Площа сяяла вогнями.Чудова ялинка зібрала коло себе величезну кількість мешканців. Природно, що центральною фігурою на цьому святі був Святий Миколай. Молодий колектив будинку культури підготував чудове танцювальне шоу. Усі радувались та веселились, приймали участь в різноманітних конкурсах та отримували призи. А дітям Святий Миколай вручав подарунки. По це потурбувався БФ Олександра Пресмана «Творю добро»
Антон Муравенко привітав усіх присутніх, від імені народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана, з усіма Новорічними святами. Він подякував керівництву району за співпрацю на благо Великомихайлвської громади та за величезний вклад у розвиток району.
До кожної школи, до кожного дитячого садка завітав сьогодні Святий Миколай та помічники народного обранця. Подарунки отримали також діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти – інваліди та діти з сімей інвалідів. Ці два дні для помічника народного обранця були наповнені величезним позитивом, сяйвом дитячих усмішок, радістю та подякою. Все це він передасть народному депутату України Олександру Пресману, який щиро бажає бачити усіх дітей свого 139-го виборчого округу, та усіх дітей України усміхненими та щасливими. Бо наші щасливі діти, то наше щасливе майбутнє.

Читайте також