Олександр Пресман: “Найкраща нагорода для мене – це щасливі очі дітей”.

До школи села Красносілка Лиманського району 19 грудня завітав народний депутат України Олександр Семенович Пресман щоб виконати почесну місію та привітати молодших школярів зі святом Святого Миколая Чудотворця. В цей день діти ждуть подарунків, тож народний обранець приїхав не з пустими руками. Чудові цукерки у яскравій упаковці були вручені кожній дитині молодшої шкільної групи. Разом з Олександром Семеновичем дітей привітав керівник Красносільської ОТГ Микола Майдебура, який в цей день святкує свої тезоіменини.
Гості стали глядачами захоплюючої композиції у виконанні вокально-драматичного гуртка “Святий Миколай в гості йде”. Актори та виконавці – учні Красносільской школи.
Діти співали, грали, зустрічали Святого Миколая. Мелодично звучали маленькі дзвіночки в руках учнів початкових класів.

Адміністрація школи підготувала для Олександра Пресмана та Миколи Майдебури подарунки – сюрпризи. Їм вручили статуетки діда Мороза, що символізує самого Святого Миколая, який роздає діточкам подарунки.
Також директор школи урочисто вручила почесним гостям книги-альбоми “Майбутнє Одещини-талановіті діти”. У книзі розповідається про талановитих дітей всієї Одеської області, та про 48 дітей Красносельской школи про їх таланти, досягнення, перемоги.
Кульмінацією зустрічі було привітання вчителя географії школи села Красносілка: Людмила Георгієва зайняла 4 місце в обласному турі конкурсу «Учитель року».
Після завершення святкового заходу, народний депутат України Олександр Пресман ознайомився з ходом капітального ремонту Красносільської школи.

В цей же день дітей Лиманського району «від Святого Миколая» привітав помічник народного депутата України Олександра Пресмана, Сергій Щербич. Він побував у ЗОШ села Олександрівка, у Новодофінівській ЗОШ та ДДУ, у школі та дитячому садку селища Чорноморське, у ЗОШ та ДДУ села Нові Біляри та Гвардійське.

У кожний учбовий та дошкільний заклад населених пунктів, що входять до складу 139-го виборчого округу були доставлені та вручені діточкам чудові подарунки від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро». На свято Миколая Чудотворця в багатьох школах та дитячих садках готують святкові заходи, куди обов’язково має завітати Святий Миколай з цілим мішком подарунків для дітей. Благодійний фонд Олександра Пресмана подбав, щоб мішок Святого Миколая був наповнений чудовими цукерками. Солодкі подарунки отримали не тільки молодші школярі і дошкільнята, але й діти з багатодітних та малозабезпечених сімей. В цей день, і не тільки у цей, усі діти мають бути щасливі та ласувати «смаколиками». Веселих свят їм бажає народний депутат України Олександр Пресман та його благодійний фонд «Творю добро».

Читайте також