Депутат обласної ради приїхав привітати дітей Захарівського району та подарувати традиційні подарунки до дня Святого Миколая Чудотворця.

Керівник благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро», депутат Одеської обласної ради Микита Кузькевич , за дорученням народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана, з 18 грудня у Захарівському районі. Молодий політик вже третій рік поспіль працює для мешканців цього району і добився не аби яких успіхів. За цей час з Микитою Дмитровичем познайомилось багато людей, кому він допоміг,з ким разом працював на благо Захарівської громади. Сьогодні у нього приємна місія: депутат обласної ради приїхав привітати дітей Захарівського району та подарувати традиційні подарунки до дня Святого Миколдая Чудотворця. Саме благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро» вже восьмий рік поспіль вітає малечу 139-го виборчого округу з цим чудовим святом та традиційно обдаровує дітей смачними цукерками. В цьому році для дітей 139-го виборчого округу БФ «Творю добро» придбав 20 000 солодких подарунків у яскравому новорічному оздобленні.

Майже до кожної школи Захарівського району , до кожного дошкільного дитячого закладу завітав за ці два дні Микита Дмитрович. Депутата облради чекали голови сільських рад, вчителі та вихователі дитячих садків, батьки дітей. Але особливо чекали Дмитра Кузькевича діти. Бо саме для них він привіз смачні подарунки від Святого Миколая та благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро». Але ті учбові заклади, куди керівник благодійного фонду народного обранця не зміг дістатись, теж не лишились поза увагою. В села Онилове,, Карабанове, Новозарицьке та Торосово подарунки для дітей передали через представників місцевого самоврядування. Тож усі діти Захарівського району отримали сюрпризи від Святого Миколая. Два дні молодий політик від імені народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана вітав дітей зі святом, спілкувався з їх батьками та вчителями, з представниками місцевого самоврядування та активістами сільських громад.

Особливими стали відвідини Затишанського дитячого притулку для дітей, позбавлених батьківського піклування. Саме у цьому притулку перебувають похресники народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана. Микиту Дмитровича тут дуже чекали, до його приїзду готувались. Адже цим дітям, як нікому, потрібні тепло та увага. Чудові солодкі подарунки викликали сяючі усмішки ї та море позитиву. Микита Кузькевич привітав дітей та їх вихователів та передав найкращі побажання від дяді Саші Пресмана, якого дуже люблять та поважають у цьому закладі .

В селищі Захарівка та Захарівському районі вітали не тільки учнів початкової школи та вихованців дошкільних закладів. Подарунки від Святого Миколая та благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» отримали діти з багатодітних та малозабезпечених родин, діти-інваліди та діти з сімей інвалідів. «Жодна дитина з цих категорій не має лишитись без подарунка »,- це розпорядження народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана, яке сумлінно виконують його помічники. Адже найкраща нагорода за цю працю – щасливі усмішки дітей.

Читайте також