Почесне доручення привітати дітей Роздільнянського району від Святого Миколая та благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро»

Почесне доручення привітати дітей Роздільнянського району від Святого Миколая та благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» виконав помічник народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана , депутат Одеської обласної ради Ігор Іоганов.

19 грудня він побував у багатьох селах району, де завітав до шкіл та дитячих садків. Ігор Юрійович відвідав села Степове, Кучурган, селище Лиманське, де є дві великі школи та два дитячих садка, села Степанівка та Яковлівка. І скрізь його радо зустрічали діти та керівництво шкіл, батьки та представники місцевого самоврядування. Адже він привіз безліч подарунків для малечі. Традиційно в Україні в День Святого Миколая Чудотворця слухняним дітям дарують подарунки. Цю традицію вже восьмий рік поспіль підтримує благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро». Цього року дошкільнята та учні молодших класів отримали чудові яскраві набори цукерок відомих брендів. Всього на 139-1 виборчий округ доправили 20 000 таких наборів. Депутат Одеської обласної ради Ігор Іоганов передавав діточкам та їх батькам і вихователям щирі вітання від народного депутата України Олександра Пресмана, якого діти 139-го виборчого округу вже давно, з любов’ю, називають просто дядя Саша.

Частину солодких подарунків привезли у приміщення громадської приймальні народного депутата України Олександра Пресмана в Роздільнянському районі. Звідти короба з цукерками розвозили по всім селам району – в кожну сільську школу, у кожній дитячий садок. Частина відповідно лишилась у місті. Помічники народного обранця доправили набори цукерок до міських шкіл, а таких у Роздільній чотири та до кожного дитячого дошкільного закладу міста Роздільна. Також цукерки відвезли до сиротинця «Теплий дім». Передали дітям – інвалідам та в сім`ї, що мають у складі інваліда. Вручили подарунки і багатодітним та малозабезпеченим родинам. Олександр Семенович наказав, щоб жодна дитина округу молодшого шкільного та дошкільного віку у свято Миколая Чудотворця не залишилась без подарунка. Ввечері 19 грудня на центральній площі міста урочисто відкрили головну ялинку Роздільнянського району. На урочистостях мер міста Роздільна Валерій Шовкалюк вручав дітям міста солодкі подарунки від Святого Миколая та благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро».
Дитячі усмішки, слова щирої подяки, радісні обличчя – саме для цього працює народний депутат України Олександр Семенович Пресман. Бо чужих дітей не буває, а свої мають бути щасливими.

Читайте також