Малеча 139-го виборчого округу вже звикла, що на своє свято Святий Миколай завжди передає дітям смачні цукерки.

В цьому році до 139-го виборчого округу додали частину Окнянського району. На дружній зустрічі з нагоди Дня місцевого самоврядування в Садах Перемоги теж були присутні люди з Окнянських громад. Для них було незрозуміло, як це можна так добре спілкуватись та відчувати дружню турботу свого народного депутата, бо «наші депутати так ніколи не працювали»,як сказав представник Окнянського району.

Напередодні дня Святого Миколая Чудотворця до населених пунктів, що увійшли до складу 139-го виборчого округу, завітав помічник народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана Сергій Орлов. За дорученням Олександра Семеновича він мав привітати дітей молодшого шкільного віку та дошкільнят і вручити їм смачні солодкі подарунки від самого Святого Миколая та благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро». Малеча 139-го виборчого округу вже звикла, що на своє свято Святий Миколай завжди передає дітям смачні цукерки. Але для дітей Окнянського району це було вперше і дуже приємно.
Поїздка помічника народного обранця почалась з села Римарівка. Тут на базі Римарівського НВК ( школи І-ІІ ст.) працює і дошкільний навчальний заклад. Керує НВК Балагур Зінаїда Леонідівна, яка зустріла помічника Олександра Пресмана, як дорогого гостя. Діти були просто в захваті від чудових подарунків від Святого Миколая. Вони сяяли усмішками та обіцяли добре вчитись і надали поводити себе дуже добре, щоб влітку, разом з іншими школярами 139-го виборчого округу, прийняти участь в чудовій програмі «Канікули з Пресманом».

А помічник Олександра Пресмана вже поспішав до села Тригради. Керівник Триградського НВК (ЗОШ І-ІІ ст.) Поліщук Лілія Опанасівна вже чекала Сергія. З нетерпінням чекали його й учні початкової школи та малюки з дошкільного навчального закладу, що працює при НВК. Діти дуже тішились яскравими подарунками. А смачні цукерки прийшлись кожному до смаку.

З величезним ентузіазмом зустріли помічника народного обранця і в селі Антонівка. Антонівським НВК (ЗОШ І-ІІІ ст.) та дошкільним навчальним закладом керує досвідчений педагог Іванова Валентина Семенівна. Ця чудова жінка справжній ентузіаст своєї справи. ЇЇ крилата фраза «Крило стає крилом тільки під час лету» свідчить про діяльну, активну жінку. Саме такі люди імпонують народному депутату України Олександру Семеновичу Пресману. Саме на них він воліє покластися у своїй діяльності на благо людей свого 139-го виборчого округу. Тож має надію на плідну співпрацю. А сьогодні на передньому плані діти та їх свято. Помічник народного депутата Сергій Орлов вітає малечу, роздає подарунки. Діти сяють усмішками, розглядають яскраві пакунки, куштують смачні цукерки.

В смт Окни є дошкільний дитячий заклад «Сонечко». Керує ним чудовий вихователь і дуже хазяйновита завідуюча Дудник Ольга Анатоліївна. Саме в цей день в дитячому садку святкували день Святого Миколая. Гарно вбрані діти, в карнавальних костюмах, зібрались у святковій залі біля великої ялинки. Тож подарунки від Святого Миколая були дуже доречні. Помічник народного депутата України Олександра Пресмана привітав малечу та передав найкращі побажання від дядка Саші Пресмана. Окнянські діти ще не знають хто це, але дуже скоро народний депутат стане для них рідним та добре знайомим, як став для усіх інших дітей 139-го виборчого округу.

А помічник народного обранця вже поспішає до села Федосіївка. У Федосіївській НВК (ЗОШ І-ІІ ст.) та дошкільному навчальному закладі керує Ільченко Тамара Іванівна. Сьогодні для молодших вихованців закладу Святий Миколай та благодійний фонд «Творю добро» підготували смачні подарунки. Помічник народного обранця Сергій Орлов тепло привітав дітей, передав їм гарні побажання від Олександра Семеновича та вручив кожній дитині яскраві пакунки з цукерками. Діти були дуже задоволені та радо дякували за подарунки.

У Топалівській ЗОШ І-ІІІ ступені керує директор Бучковський Вадим Віталійович. Село Топали досить велике, більше як 1200 мешканців. Тож і школярів початкової школи досить багато. Але для кожної дитини у помічника народного депутата України Олександра Пресмана Сергія є чудовий подарунок. Адже сьогодні День Святого Миколая, тож діти чекають свята.
У селі Чорне мешкає більше 2000 жителів. Тут є чудовий дошкільний заклад КЗ ясла-садик «Колобок», яким керує Плешко Вікторія Миколаївна. Малеча розсілась на маленьких стільчика та з цікавістю дивилась на прибулого. Але ось на світ з`явились яскраві пакунки від Святого Миколая та благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» , і дитячі личка розквітли усмішками. Усі чекають свята та подарунків від доброго Святого Миколая.
«Їхати до дітей з подарунками велике задоволення. Хоч і втомлюєшся, але відчуваєш таке величезне задоволення, такий позитив, що наче крила виростають. Дивитись на усміхнених та радісних дітей велика втіха. Вони такі щасливі, такі безпосередні та щирі, що від них просто заряджаєшся енергією»,- розповів помічник народного депутата України Сергій Орлов. Він добре виконав доручення народного обранця: усі діти отримали подарунки від Святого Миколая.

Читайте також