1000 подарунків та щирі вітання для малечі міста Южне.

Саме таку кількість яскравих пакетів з найсмачнішими цукерками отримали діти міста Южне Одеської області від Святоо Миколая та благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро».

На протязі всієї своєї каденції народний депутат України традиційно вітає дітей з чудовим святом – Днем Святого Миколая Чудотворця. Урочистості з нагоди свята проходили цього року в БК «Дружба». Солодкі подарунки дітям з колективів БК, школи мистецтв та дітям з багатодітних та малозабезпечених родин передала помічник народного обранця, депутат міської ради міста Южне Макогоненко Тетяна Іванівна.

Чудове свято з карнавальними костюмами та аніматорами зібрало багато малечі, що дуже добре провела час у веселощах та хороводах біля величезної, сяючої вогнями, ялинки. На свято завітав і Святий Миколай, щоб привітати слухняних дітей та насварити неслухів. Але таких у Южному немає. Тож чудові подарунки отримали усі присутні.

Помічник народного депутата Тетяна Макогоненко також відвідала хворих дітей, що лікуються в дитячому відділенні міської лікарні. Щоб розрадити малюків та підняти їм настрій дітям вручили подарунки від Святого Миколая та благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро». Святий Миколай та дядя Саша Пресман передали дітям щирі вітання та побажання найскорішого одужання.

Читайте також