У 139-му виборчому окрузі з іменинами привітали Тетян.

Напередодні свята – Дня пам’яті святої великомучениці Татіани, яке православні святкують 25-го січня, в 139-му виборчому окрузі вітали кращих жінок, що носять це ім’я, з тезо іменинами. Адресні вітання від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» та найкращі побажання від народного депутата України отримали 500 представниць прекрасної статі. Це свято має для народного обранця особливий сенс, бо чудове ім’я Тетяна носить кохана дружина Олександра Семеновича. Тож кожен рік він не забуває традиційно привітати кращих Тетян свого виборчого округу
Роздільнянський район.
Жінок міста Роздільна та Роздільнянського району, від імені Олександр Пресмана привітала керівник його громадської приймальні Галина Нагорняк. Адресні вітання від народного обранця отримали 140 жінок міста та району. Серед них вчителі, працівники дитячих садків, медичні працівники та активістки, що працюють на розвиток своєї громади. Кожне адресне вітання було доставлене адресату та вручено особисто з найтеплішими вітаннями та добрими побажаннями. Особливий наголос помічник народного депутата зробила на побажанні миру та стабільності в країні, , щастя та процвітання сім’ям, а також кожній жінці відчувати любов близьких та зберегти красу та молодість душі.
Захарівський район.
80 представниць прекрасної статі Захарівщини з чудовим імям Тетяна отримали приємні подарунки від народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана. Серед цих жінок були представниці різних професій: держслужбовці, поліцейські, вихователі, вчителі, соціальні працівники, педагоги, лікарі, медсестри, санітарки, листоноші, бухгалтери, підприємці, перукарі… Вже котрий рік поспіль Олександр Семенович радує Тетян приємними сюрпризами. Його помічниця Валентина Крилова від його імені передала найтепліші слова привітань і побажань від народного обранця. Побажала всім миру, здоровя, любові, поваги від оточуючих і вічної весни в душі. В свою чергу. зворушені Тетяни просили передати Олександру Пресману щиру подяку за ту увагу, тепло і турботу, якими він оточує всіх мешканців захарівщини протягом вже майже 9 років. Приємним і неочікуваним моментом стало спілкування з Олександром Семеновичем по телефону. Аби передати всю міру своєї поваги і вдячності захарівські Тані, Танечки і Танюші голосно аплодували і вигукували вітальні слова для свого справжнього друга – народного депутата України Олександра Пресмана та його чарівної дружини Тетяни, яку добре знають у Захарівському районі.
Великомихайлівський район.
80 Тетян Великомихайлівського району та селища Велика Михайлівка привітала керівник громадської приймальні народного депутата України Олександра Пресмана Валентина Гамар. Серед кращих Тетян району вчителі, медичні працівники, та представники інших професій. Особливе вітання від народного обранця отримала Тетяна Жарська, керівник об’єднаної Великомихайлвської територіальної громади. З Олександром Семеновичем Тетяну Жарську зв’язує багаторічна дружба та плідна праця на благо Великомихайловської громади. Валентина Олександрііна Гамар передала жінкам щирі вітання та найкращі побажання від Олександра Семеновича. А ще адресні подарунки на знак поваги.

Місто Южне
60 жінок на ім’я Тетяна з міста Южне отримали в день пам’яті великомучениці Татіани адресні подарунки від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро». Це медичні працівники, педагоги і представниці інших шанованих професій. Такі вітання стали вже традиційними. Урочистості відбулися в одному із залів місцевого Палацу культури.
Тетян чекали щирі побажаннями миру, добробуту, міцного здоров’я від народного депутата України Олександра Пресмана. Щирі вітання та адресні подарунки передала Тетянам міста Южне депутат міської ради, помічник народного депутата України Олександра Пресмана. Тетяна Макогоненко. Тетяна Іванівна теж в цей день святкувала свої іменини, тож це було і її свято. Жінки попросили передати народному обранцю свою щиру подяку за увагу та турботу.
Напередодні свята вітання приймали й 70 Тетян Біляївського району, яких вітали помічники народного депутата України Олександра Пресмана Галина Неплій та Сергій Щербич. Щирі вітання та побажаня миру і добра звучали на адресу педагогічних колективів, вихователів дитячих дошкільних установ, медиків, представників органів місцевого самоврядування. Як знак пошани були вручені і адресні подарунки.
Лиманський район
Не лишились без поздоровлень і 60 власниць чудового імені Тетяна, що до них з подарунками і привітаннями, не зважаючи на важкі погодні умови, приїхав помічник народного обранця Дмитро Чапир. «Жінка цінує увагу, особливо, якщо це увагу чоловіча! Був удостоєний честі вітати імениниць Тетян – прекрасний актив Біляївського району! У святковий день, 25 січня, від імені Олександра Пресмана і фонду “Творю добро” вручив подарунки нашим шановним Тетянам, які працюють в дитячих садках, школах, медичних та культурних установах, органах місцевого самоврядування. Всього вам найкращого!»,- написав на своїй сторінці в Фейсбуці помічник народного депутата Дмитро Чапір .
Суворівський район м. Одеси
10 Тетян з Суворівського району міста Одеси (селище Шевченко -3) привітав помічник народного депутата України Антон Муравенко. Подяку за адресні подарунки та увагу від Тетян селища попросила передати Олександру Семеновичу голова СОН Шевченко-3 Тетяна Нетід, що теж в цей день святкувала свої іменини.

Читайте також