30-річчя виведення військ з Афганістану. Вчити молодь патріотизму. (Частина 5)

17 лютого 2013 року Новопетрівська школа в Великомихайлівському районі гостинно відчинила свої двері перед учасниками міжрайонного волейбольного турніру, присвяченого 24-й річниці виведення радянських військ з Афганістану та вшануванню учасників бойових дій на території інших держав. Цей волейбольний турнір став найяскравішою подією для всіх спортивних уболівальників Великомихайлівського району. Такі турніри, в честь знаменної дати, в третій раз збирають майстрів, з ініціативи та за фінансової підтримки благодійного фонду народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана «Творю добро», стали вже доброю традицією.
Мета організації таких змагань не тільки військово- патріотичне виховання молоді. Вони прищеплюють дітям любов до спорту, розвивають прекрасну якість волі до перемоги, загартовують фізично.
У змаганнях брали участь команди Великомихайлівськогоі та Фрунзівського районів. Під бурхливі оплески уболівальників, за дорученням організатора і натхненника турніру Олександра Семеновича Пресмана, призові кубки та грамоти переможцям змагань вручив заступник голови Великомихайлівської РДА Колесников В.В. Від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» всім
учасникам змагань були так само вручені адресні премії. А для гостинних господарів турніру БФ «Творю добро» приготував особливі подарунки – новенькі м’ячі.
Тема ветеранів, в тому числі воїнів – інтернаціоналістів, на думку Олександра Семеновича Пресмана, завжди тісно пов’язана з патріотичним вихованням нашої молоді. Адже саме на прикладі їх бойового братства, молоді люди нашої країни вчаться патріотизму, виконанню громадянського обов’язку, справжній чоловіічій дружбі.

 

Читайте також