В селі Василівка привітали воїнів- «афганців».

П`ятнадцятого лютого в старовинному храмі Петра та Павла в селі Василівка віруючі зібрались на літургію присвячену великому християнському святу Стрітення. Під час церковної служби протоієрей храму Олексій пом’янув заупокійною молитвою загиблих та померлих ветеранів – «афганців». Бо сьогодні виповнилось 30 років з дня вивода останнього радянського солдата з цієї недружелюбної країни. Крім Василівки, до частини 139-го виборчого округу, що їм опікується помічник народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана Галина Олександрівна Неплій, входять також села Кам`янка та Секретаровка. На території цього осередка проживає 11 ветеранів-інтернаціоналістів. Сьогодні дев’ятеро з них прибули до Василівки на урочистості, присвячені 30-річчю вивода радянських військ з Афганістану. Двое ветеранів з Кам`янки та Секретаровки не змогли бути присутніми з причини хвороби. Але про них не забули. Адресні премії, з нагоди свята, від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» Галина Олександрівна передала кожному через їхніх сільських голів.
Решту ветеранів – інтернаціоналістів запросили до Василівського будинку культури, де керує Галина Олександрівна. В затишному приміщенні місцевої бібліотеки сьогодні лунали найтепліші та найщиріші вітання і чудові побажання миру, благополуччя, здоров’я та довголіття,що їх помічниця народного депутата передала ветеранам – інтернаціоналістам від Олександра Семеновича. А ще кожна людина отримала конверти з адресними преміями на честь 30-річного ювілею закінчення війни з Афганістаном.
Галина Олександрівна присвятила воїнам чудовий вірш про Афганістан та матір, що в мирний час втратила свого сина в чужій землі. Вона прочитала ці рядки дуже проникливо, тож у багатьох ветеранів на очах заблищали сльози. А молода вокаліста Русина Наталя заспівала для хлопців пісню про афганську війну. Цей міні-концерт дуже сподобався воїнам- «афганцям», тож вони не жалкували долоні, аплодуючи виконавицям.
Олександр Семенович спілкується з представниками афганського братства вже дев’ятий рік поспіль. Він ніколи не забуває привітати живих ветеранів та вшанувати пам’ять загиблих. «Це потрібно не мертвим – це потрібно живим»,- вважає народний депутат. І його багаторічна праця найкращий тому доказ.

Читайте також