Селище Захарівка привітало своїх інтернаціоналістів.

Святковою літургією почались урочистості з нагоди 30-річчя вивода радянських військ з Афганістану в селищі Захарівка. Цей день співпав з великим християнським святом – Стрітенням. Тож на спільну молитву до храму Успіння Пресвятої Богородиці , що його кілька років тому збудував у селищі благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро», зібрались не тільки парафіяни, а й ветерани – інтернаціоналісти.
Після закінчення святкової літургії та заупокійної молитви за загиблими в чужих землях вояками, траурна процесія вирушила до меморіалу загиблим ветеранам – інтернаціоналістам, щоб покласти квіти в знак поваги перед мужністю молодих хлопців, що загинули в чужій землі. В траурній ході прийняли участь представники «Афганського братерства», місцевої влади та прості жителі селища. Разом з ветеранами – «афганцями» на урочистому заході була присутня помічник народного депутата України Олександра Пресмана, керівник його громадської приймальні в Захарівському районі, Валентина Крилова.
Сьогодні в Захарівському районі мешкає 53 ветерани – інтернаціоналісти, вдови та матері загиблих . Кожну людину особисто тепло привітала помічник народного депутата та вручила адресні премії від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» і вітальні листівки. Така увага з боку Олександра Семеновича триває вже дев’ятий рік поспіль. За цей час благодійним фондом Олександра Пресмана організовувались фестивалі авторської пісні, виїзні зустрічі побратимів і багато інших чудових заходів. Головне для ветеранів – «афганців», спілкування та щорічна зустріч з друзями – такими самими членами єдиного «Афганського братерства».
Фахівцями районного Палацу культури селища Захарівка був також підготовлений ряд святкових заходів до ювілейної 30-ї річниці закінчення війни в Афганістані. Це обов’язкові «уроки мужності», де школярі мають змогу поспілкуватись з носіями історії – учасниками тих подій, що на власні очі бачили війну та розповідали про це молоді. Значення цих заходів важко переоцінити. Саме на цьому робить наголос народний обранець в патріотичному вихованні підростаючого покоління. А ще у Захарівці була організована чудова фотовиставка з афганської тематики. Експозиція була виставлена в фойє палацу культури і визвала великій інтерес серед ветеранів та молоді.

Читайте також