Урочистості з нагоди 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану пройшли у Великомихайлівськії ОТГ

Велика Михайлівка привітала воїнів- інтернаціоналістів.
Урочистості з нагоди 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану почалися в селищі Велика Михайлівка з покладання квітів до стели полеглим війнам інтернаціоналістам. Чотири жителя району загинули, виконуючи в Афганістані свій інтернаціональний обов’язок.
В районному палаці культури відбулося святкові збори з нагоди 30-ї ювілейної дати закінчення війни в Афганістані. Війни, що забрала молоді життя 3200 українців, а 5000 назавжди зробила інвалідами..
Голова районної ради Катерина Лаптіенко і голова об’єднаної територіальної громади Тетяна Жарська вручали ветеранам пам’ятні медалі. Кожному ветерану вручали червону гвоздику на знак поваги та вшанування їх воїнського подвигу.
Помічник народного депутата України Олександра Пресмана Валентина Гамар вручила 92-м воїнам – інтернаціоналістам адресні подарунки та вітальні листівки. Не будуть забуті і дві матері героїв, що за станом здоров’я не змогли бути присутніми на урочистостях. Їм адресні премії з теплими словами найкращих побажань здоров’я будуть доставлені додому і вручені особисто.
Після офіційних заходів для воїнів- інтернаціоналістів були накриті святкові столи, де ветерани змогли поспілкуватись, згадати бойові часи та пом’янути загиблих друзів. Це також добра традиція благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро».

Читайте також